Yükleniyor...

Analist, Algorand (ALGO) ve LooksRare (LOOKS) Tahminlerini Paylaştı

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, 2 altcoin projesi için güçlü ralliler öngörüyor.

digital increasing bar graph with businessman hand overlay 2

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, 2 altcoin projesi için güçlü ralliler öngörüyor.

Anonim analist Altcoin Sherpa, akıllı sözleşme platformu Algorand’ın (ALGO) şu anki 0,81 dolarlık değerinden neredeyse %60 oranında yükseliş olabileceğini söyledi.

“ALGO şu ana kadar iyi görünüyor ve bu destek alanından uzaklaşmaya devam ediyor.”

Altcoin Sherpa, ALGO’da kısa vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, Ethereum rakibinin hedefini 1,29 dolarda tuttuktan sonra düşüş trendine devam etmesini bekliyor.

Altcoin Sherpa’nın sıradaki baktığı proje ise Ethereum tabanlı NFT pazarı LooksRare (LOOKS).

“Hala bu pozisyonda, A&E [Adem ile Havva] geri dönüşünü bekliyorum. Muhtemelen 3 dolarla bitirmiş olacağım. 200 EMA [üstel hareketli ortalama] 4 saatlik direnç olarak hareket ediyor; Bence bunu satın almadan önce 1,80 doların [desteklemek için] çevrilip çevrilemeyeceğini görmek için beklemek en iyisi.”

Yazının yazıldığı sırada LOOKS 1.78 dolardan işlem görüyordu.

Kripto para analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) fiyat hareketini de takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya göre, ETH tekrar tekrar daha düşük zirveler kurduktan sonra yüksek zaman dilimlerinde hala düşüş eğiliminde görünüyor. Ancak, Ethereum kilit bir direnç alanını ele geçirmeyi başarırsa tutumunu değiştireceğini söylüyor.

“Ethereum için fikrimi değiştirmeme izin verecek bir şey, bu 3050 dolarlık seviyenin kırılmasıdır. Bu noktada, daha yüksek bir argümanınız ve ardından daha yüksek bir dip noktanız var… Sonuç olarak, bu 3300 dolarlık alan gerçekten kırılırsa, bu gerçekten çok güçlü çünkü o noktada net olarak daha yüksek dipleriniz ve daha yüksek zirveleriniz var.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner