Yükleniyor...

Analist Altcoin Daily’e Göre Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve 3 Altcoin Piyasalar Isındığında Büyük Bir Potansiyele Sahip Olabilir

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, Bitcoin ve Ethereum’un neden yükseleceğini düşündüğünü ve yükseliş potansiyele sahip olduğuna inandığı üç altcoin’i açıkladı.

analist altcoin dailye gore bitcoin btc ethereum eth ve 3 altcoin piyasalar isindiginda buyuk bir potansiyele sahip olabilir

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, Bitcoin ve Ethereum’un neden yükseleceğini düşündüğünü ve yükseliş potansiyele sahip olduğuna inandığı üç altcoin’i açıkladı.

900.000 YouTube abonesine sahip olan Arnold, Ethereum, DeFi ve NFT’ler kripto para alanında çok fazla dikkat çekerken, Bitcoin’in zincir üstü verilerinin hala yükseliş sinyalleri verdiğini ve büyük bir tedarik sıkıntısı yaşadığını söylüyor.

“Bitcoin kullanıcı ağı büyümesinin yedi günlük hareketli ortalaması tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu Bitcoin tarihindeki en hızlı büyüyen şey…

Bunun da ötesinde, devam eden yoğun bir birikim var – bu mevcut toparlanma şimdiye kadar çok daha hızlı olmasına rağmen, 2017 ortalarındaki ‘Liquid Supply Shock Ratio’nun gösterdiği yeniden birikime benziyor. Yani Bitcoin, güçlü eller tarafından tutulmaya ve ve artmaya devam ediyor.”

Arnold, kripto para biriminin ücret mekanizmasını elden geçiren EIP-1559 güncellemesinin etkinleştirilmesiyle Ethereum’un da bir arz sıkıntısı yaşadığını söylüyor:

“[EIP-1559] temelde Ethereum’un para politikasını daha iyi ve temelde gerçekleşen her işlem için değiştiriyor… Biraz Ethereum yanacak ve özellikle talep arttıkça daha az arza neden olacak… 10.55 Ethereum her 60 saniyede bir yok ediliyor… Ethereum’da bir tedarik krizi halihazırda oluyor. Dostlarım, Ethereum patlıyor.”

Arnold ayrıca, erişimini Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) ağlarına genişletmeye hazırlanması nedeniyle DeFi’nin kaliteli projelerinden borç verme protokolü Aave’nin büyük olasılıkla iyi performans göstereceğini söylüyor.

Analist ayrıca, Avrupa’nın ilk karbon negatif blokzinciri haline gelen ölçeklenebilir blokzinciri ağı Elrond’a (EGLD) bakıyor. Elrond, EGLD blokzincirinde gerçekleştirilen her işlemin çevre üzerinde olumlu bir etkisi olmasını sağlamaya çalışıyor.

Son olarak Arnold, VeVe NFT platformunda kullanılan bir token olan Ecomi’ye (OMI) göz atıyor. Arnold, VeVe’nin Spider-Man ve Wolverine’in Marvel NFT’lerini başlatmaya hazırlandığını söylüyor. Arnold, ek Marvel NFT’lerinin daha sonra Ağustos ayında tanıtılacağını söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner