Yükleniyor...

Analist, Bir Ethereum Rakibi için Altcoin Sezonunun Geldiğini Söyledi

Popüler bir kripto para birimi analisti ve trader, Fantom (FTM) ekosistemi ve AAVE öngörülerini açıkladı.

altcoin sezon

Popüler bir kripto para birimi analisti ve trader, Fantom (FTM) ekosistemi ve AAVE öngörülerini açıkladı.

Anonim kripto para analisti Smart Contracter, Fantom ekosistemindeki kripto varlıklarının arttığını söyledi.

“Bana kalırsa Fantom sezonu var. Kelimenin tam anlamıyla Fantom’daki her token şu anda turbo modda.”

Fantom, yüksek performans için tasarlanmış akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciridir ve FTM şu anda 3 dolardan işlem görmektedir.

Sıradaki DeFi platformu ise Aave (AAVE). Smart Contracter, AAVE’nin dibe vurduğunu söylüyor ve DeFi ile ilgili kripto varlıkları için 2022’nin 2021’den daha iyi bir yıl olacağını tahmin ediyor.

“AAVE için büyük bir düşüşün olduğuna kesinlikle inanıyorum. 2021 bir bütün olarak DeFi için zordu ama bence 2022 ikinci tur olacak.”

Analistin Elliott Wave Teorisi yorumuna göre, AAVE, yukarı yönlü baskın beş dalgalı modeli ve aşağı yönlü üç dalgalı düzeltici modeli tamamlamıştır. Smart Contracter’a göre AAVE, Tether (USDT) ile eşleştirildiğinde baskın trendle devam edecek. Kripto trader’ına göre AAVE, Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterebilir.

FI3QqQfaUAALXxx
Kaynak: SmartContracter/Twitter


Smart Contracter ayrıca, teknoloji ağırlıklı ABD hisse senedi endeksi Nasdaq 100’de bir yükseliş modeli görülmesinin Bitcoin için “iyiye işaret ettiğini” söylüyor. Kripto analistine göre, Nasdaq 100 endeksi günlük grafikte bir yükseliş ABC modeli oluşturdu.

“Teknoloji daha keskin olsa da pratikte zirveye ulaştığını görmek BTC için iyiye işarettir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner