Yükleniyor...

Analist Michaël van de Poppe, Bitcoin, Ethereum, Elrond (EGLD) ve VeChain (VET) Tahminlerini Paylaştı

Popüler kripto analisti ve trader Crypto Michael, piyasalar toparlanırken önde gelen birkaç kripto para için tahminlerini açıkladı.

crypto michael altcoin btc analiz

Popüler kripto analisti ve trader Crypto Michael, piyasalar toparlanırken önde gelen birkaç kripto para için tahminlerini açıkladı.

Michaël van de Poppe, önde gelen kripto para Bitcoin (BTC) 42.000 dolarlık destek seviyesini tutabilirse, ufukta daha yeşil günlerin olabileceğini söylemişti. Michael Bitcoin’in 43.000 doların üzerine çıkması durumunda ise 46.000 dolara doğru hızlanabileceğini dile getirdi.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 43.900 dolardan işlem görüyordu. Lider kripto para dünden bu yana yükseliş gösteriyor.

Analist daha sonra, yakın zamanda bir aylık düşüşten kurtulan merkezi olmayan ağ Ethereum’u (ETH) inceledi. Önde gelen akıllı sözleşme platformunun nereye doğru ilerlediğini görmek için iki kilit seviyeye bakan Michael, şunları söyledi:

“Ethereum’dan iyi sıçrama. İzlediğim seviyeler, daha fazla yükseliş perspektifi sağlamak için 3350 dolar ve 3600 dolar.”

Ethereum şu anda gün için %2 oranında arttı ve 3380 dolardan işlem görüyor.

Elrond (EGLD) grafiğine de bakan Van de Poppe, altcoin’in en son büyük çıkışından önce geçen yılın Kasım ve Aralık aylarında vurduğu 0,004217 ila 0,004834 aralığını (BTC/EGLD) vurguladı.

“EGLD dibe vurmuş olabilir.”

Elrond geçen ay dalgalı bir fiyat hareketi gördü ve 15 Aralık’ın en yükseği 338,55 dolardan 7 Ocak’ta 186,88 dolara düştü. EGLD yazının yazıldığı sırada 209 dolardan işlem görüyordu.

Van de Poppe, VET/BTC çiftini de inceledi. Analist, VeChain grafiğinin geçmiş fiyat hareketini yansıttığını ve destek aralığında daha fazla konsolidasyondan sonra VET’in patlayabileceğini düşünüyor.

“VET için bu, 2020-2021’de gördüğümüz fiyat hareketiyle karşılaştırılabilir hareketler gösteriyor. Çok önemli bir direnci kırmadı. Yeni bir hareket başlayana kadar biraz daha konsolidasyon olabilir.”

VeChain bugün %2’lik bir artış elde etti ve yazı yazılırken 0.082 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner