Yükleniyor...

Analist Bitcoin’in (BTC) 11 Bin ve 12 Bin Doları Göreceği Tarihi Açıklarken Yaklaşan Tehlike Hakkında Uyardı!

Popüler kripto para trader’ı ve Elliott Wave analisti, Bitcoin'in kısa sürede güçlü bir hamle için sahneyi hazırladığını iddia ediyor.

Analist Bitcoin’in BTC 11 Bin ve 12 Bin Doları Göreceği Tarihi Açıklarken Yaklaşan Tehlike Hakkında Uyardı

Popüler kripto para trader’ı ve Elliott Wave analisti, Bitcoin’in kısa sürede güçlü bir hamle için sahneyi hazırladığını iddia ediyor. Twitter fenomenlerinden olan Benjamin Blunts, Bitcoin’in (BTC) 12.000 dolara yükselebileceğini söyledi. Blunts tahminini şu şekilde dile getirdi:

Bitcoin (BTC) sonunda bu aralıktan çıkacak ve patlayıcı bir şekilde değer kazanacak. Bu patlama sonrası 3 hafta içinde 11.000 dolara ve bir ay sonrada muhtemelen 12.000 dolara ulaşacaktır.

Bitcoin (BTC) Güçlü Bir Ralli Eşiğinde

Kripto para analisti, Bitcoin’in fiyat hareketini Elliott Wave Teorisi’ni kullanarak tahmin ediyor. Gelişmiş teknik analiz yaklaşımı, piyasa katılımcılarının tekrarlayan davranışlarını gösteren güvenilir dalga modellerini inceler. Elliott Wave ilkelerine göre, bir ABCDE üçgeni yükseliş trendi piyasasında konsolidasyonu göstermektedir. Oluşum tamamlandığında, BTC muhtemelen güçlü bir ralli görecektir.

Ancak Benjamin Blunts, takipçilerini, Bitcoin (BTC) hedefe ulaşmadan önce keskin bir düşüş yaşayabileceği konusunda uyardı ve şunları söyledi:

Evet, böyle bir şeyden korkuyorum. 2019’da söylediğimiz gibi: Bir kopma, sonra bir düşüş, ancak sonra yıldırımın aynı yere iki kez düşmeyeceğini düşündüm?

Blunts, 2018 Bitcoin ayı piyasasının dibini tahmin etmek için Elliott Wave analizindeki ustalığını kullandı. Teknik trader, 2018 yılının Haziran ayında takipçilerine Bitcoin’in 3.200 dolar seviyesine kadar inebileceğini söylemişti. BTC, 15 Aralık’ta hedefi vururken tahmin noktaya atışı gerçekleşti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner