Yükleniyor...

Analist, Bitcoin’in (BTC) Büyük Çıkışının Ardından Patlamaya Hazır Olduğunu Söylediği 3 Altcoin Sıraladı

Önde gelen kripto para trader’ı ve analisti, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşırken bir kırılmanın eşiğinde olduğuna inandığı üç altcoin'i sıralıyor.

analist bitcoinin btc buyuk cikisinin ardindan patlamaya hazir oldugunu soyledigi 3 altcoin siraladi 1

Önde gelen kripto para trader’ı ve analisti, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşırken bir kırılmanın eşiğinde olduğuna inandığı üç altcoin’i sıralıyor. 

Bitcoin, yaklaşık üç hafta içinde ilk kez 57.000 dolar seviyesini yeniden test ederken, anonim kripto para balinası Flood 110.000 Twitter takipçisine, Bitcoin’i takip edebilecek üç altcoin’i izlediğini söylüyor.

“Daha önce büyük çıkışlar yapan ancak geride kalan varlıklar yükselecektir. SOL (Solana), SNX (Synthetix) ve AAVE.”

Analist, Şubat ayı sonlarında altcoin boğa döngüsünün bir sonraki ayağına hazırlık olarak birkaç altcoin’i çantasına eklediğini de söyledi.

Bu yılın başlarında Flood, Bitcoin’in yılın çoğunluğunda 50.000 doların üzerinde seyredeceğini ve merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü Synthetix’in yönetim token’ı olan SNX’in de yine yıl boyunca 24 doların üzerinde işlem göreceğini söyleyen cesur bir tahminde bulundu:

“2021 tahminleri: Bitcoin, 2021’in çoğunluğunda 50.000 doların üzerinde işlem görecek. SNX (Synthetix) bu yıl 24 doların üzerinde işlem görecek. DeFi TVL (kilitlenen toplam değer) 4. çeyreğe kadar 100 milyar doları aşacak.”

SNX, Şubat ayında kısa bir süre 24 doların üzerinde işlem gördü ve şu anda 21 dolar civarında seyrediyor. Bitcoin, Şubat ortasından bu yana 50.000 dolar aralığında işlem görürken, yayın saati itibariyle ise 55.877 dolar seviyesinde yer alıyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner