Yükleniyor...

Binance CEO’su, Merakla Beklenen Duyuru İçin Yeniden Tarih Verdi

Önde gelen kripto para borsalarından Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, 9 Mart’ta "bir haber vermek için sabırsızlandığını" söyleyen bir tweet atmıştı.

binance ceosu merakla beklenen duyuru icin yeniden tarih verdi

Önde gelen kripto para borsalarından Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, 9 Mart’ta “bir haber vermek için sabırsızlandığını” söyleyen bir tweet atmıştı. Haberin ardından borsanın ve Binance Smart Chain’in yerel token’ı olan Binance Coin’de (BNB) yüzde %20’ye varan bir artış yaşanmış ve BNB duyuru öncesi işlem gördüğü 240 dolar seviyesinden neredeyse 300 dolara kadar yükselmişti.

Dün meraklı bir takipçisini alıntılayarak yarın öğlen saatlerinde açıklayacağını söyleyen CZ, bugün özür dileyerek yeniden tarih verdi. Buna göre CZ duyuruyu Singapur saatiyle (SGT) bu akşam 23:00’a ertelediğini duyurdu. Bu ise Türkiye saatiyle 18:00’a karşılık geliyor. 

Konu hakkında detaylı bilgi için “Binance Coin (BNB), CZ’nin “Bu Haberi Vermek İçin Sabırsızlanıyorum” Tweet’iyle Hızla Yükseldi” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Binance Coin (BNB), yayın saati itibariyle 282 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner