Yükleniyor...

Analist Coin Bureau, Yıl Sonu ‘Gerçekçi’ Avalanche (AVAX) Fiyat Hedefini Açıkladı

Coin Bureau’nun Guy takma adlı sunucusu, akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) için gerçekçi bir yıl sonu fiyat tahmini sundu.

analist coin bureau yil sonu gercekci avalanche avax fiyat hedefini acikladi

Coin Bureau’nun Guy takma adlı sunucusu, akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) için gerçekçi bir yıl sonu fiyat tahmini sundu.

Yeni bir videoda 1.31 milyon YouTube aboneli kripto fenomeni, AVAX’ın ücret yapısını etkileyen Avalanche Apricot güncellemesinin potansiyel bir AVAX rallisine destek olabileceğini söyledi:

“Bundan önce Avalanche akıllı sözleşmelerinin sabit bir ücret mekanizması vardı. Şimdi bunun bu kadar önemli olmasının nedeni, işlem ücretlerini ödemek için kullanılan tüm AVAX’ın yanmış olması ve dinamik bir ücret tarifesinin, ağ çok fazla etkinlik gördüğünde daha fazla AVAX’ın yanması anlamına gelmesidir.

Daha fazla dApps [merkeziyetsiz uygulama] ve DeFi [merkezi olmayan finans] protokolleri piyasaya çıktıkça, Avalanche için ufukta görebildiğim tek şey ağ etkinliği ve bu, AVAX’ın önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini aşması için yeterli olabilir.”

Analist, kripto varlığının yeni ve geliştirilmiş Avalanche köprüsü ile yeni bir dönüm noktasına ulaştıktan sonra artık ek özellikler sunduğunu söylüyor:

“Şimdi Avalanche ve Ethereum arasında token taşımak beş kat daha hızlı ve iki kat daha ucuz. Avalanche ayrıca “DeFi’nin ana merkezi” olmak için diğer blokzincirlere ek köprüler kurmayı planlıyor.

Maalesef Avalanche henüz başka bir önemli dönüm noktasına ulaşmayı başaramadı ve bu, bir mobil uygulama ve tarayıcı uzantısıyla tamamlanmış yeni ve geliştirilmiş Avalanche cüzdanının tanıtımı. Avalanche’ın bu yeni cüzdan özelliklerini tanıtmak için hala bir ayı var ve umarım onları yol haritasında son Eylül ayının sonuna kadar göreceğiz.”

Guy, AVAX’ın 2021’in sonuna kadar ulaşabileceğini düşündüğü gerçekçi fiyat seviyesini açıklıyor:

“Bence yıl sonu hedefi için 100 dolar gerçekçi bir beklenti. Bununla birlikte, muhtemelen 100 dolarlık bu önemli fiyat noktasından hemen önce satış yapan insanlar nedeniyle ön koşu göreceğimizi belirtmekte fayda var. Bu, 80 ila 90 dolar arasında güvenli bir satış aralığı demek. AVAX’ın bundan çok daha fazla yükselmesi mümkündür, ancak bu sonuç olarak Avalanche’ın önümüzdeki aylar için ne planladığına bağlı.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner