Yükleniyor...

Bu Altcoin Coştukça Coşuyor! Peki Bu Yükselişin Arkasında Ne Var?

YouTuber ve yatırımcı Lark Davis, Solana (SOL) coşkusunun arkasındaki temeller hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

solana sol

YouTuber ve yatırımcı Lark Davis, Solana (SOL) coşkusunun arkasındaki temeller hakkındaki düşüncelerini paylaştı.
Dijital varlıklar konusunda deneyimli bir yatırımcı olan popüler kripto para birimi uzmanı Lark Davis, Solana’nın (SOL) göz kamaştırıcı rallisinin arkasındaki en etkili katalizörleri sıraladı.

Teknoloji ve Ekosistem

Bir tweet serisinde Lark Davis’e göre, Solana (SOL) fiyatındaki artış hem temeli hem de duyarlılık tarafından yönlendiriliyor. Başlangıç ​​olarak Davis, Solana (SOL) teknolojisinin rakibi Ethereum’dan (ETH) daha güçlü olduğunu iddia ediyor. Davis, Solana’nın çok daha etkileyici bir verime ve düşük ücretlere sahip olduğunu ekliyor. Ayrıca Solana (SOL), Ethereum’dan (ETH) farklı olarak Katman 2 (Layer 2) çözümleri olmadan ölçeklenebilir.

Ardından Solana (SOL), hem DeFi hem de NFT segmentlerinden üreticileri kendisine çekmeyi başardı. Hemen hemen her üst düzey Ethereum DeFi protokolünün kendi Solana tabanlı taklitçisi var.

Solana’daki (SOL) GameFi patlaması bu çılgınlığın bir sonraki adımı olabilir.

Solana’ya (SOL) Kurumsal Para Geliyor

Solana (SOL) ekosistemi, her türden VC’den büyük ilgi gördü. Haziran 2021’den bu yana, Andreessen Horowitz tarafından Solana tabanlı ürünlere birçok fon yatırılarak 314 milyon dolarlık bir fon desteklendi. Hatta bazıları Solana (SOL) ekosistemini yeniden başlatmak için özel finansman programları dahi başlattı. Solana temelli projeler, multi-milyon dolarlık işler yapıyor.

Daha önce belirtildiği üzere Solana-Based DeFi Cyclos, Solana’ya yeni bir tür otomatikleştirilmiş piyasa yapıcıyı getirmek için 2,1 milyon dolar topladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner