Yükleniyor...

Analist Credible Crypto’ya Göre, Bu 2 Kripto Varlık İçin Süre Daralıyor

Popüler trader ve analist Credible Crypto, iki kripto varlığın yükselişinin ve birikim aşamasını bitirmesinin zamanının geldiğini söylüyor.

analist credible cryptoya gore bu 2 kripto varlik icin sure daraliyor 7

Popüler trader ve analist Credible Crypto, iki kripto varlığın yükselişinin ve birikim aşamasını bitirmesinin zamanının geldiğini söylüyor.

232.800 Twitter takipçili analist, XRP ve Hedera Hashgraph’ın yerel token’ı HBAR’ı yükseliş trendini ateşlemeye hazır görünen iki kripto varlık olduğunu söylüyor.

“HBAR ve XRP çantalarınızı paketlemek için zaman azalıyor. Ağır paketleyin. Ay’a uzun bir yolculuk var.”

CoinGecko’ya göre XRP, yayın saati itibariyle 1.28 dolardan işlem görüyor. Haftada %9’dan fazla ve geçen ay ise %76’dan fazla arttı.

Merkeziyetsiz bir ağ olan Hedera Hashgraph’ın yerel token’ı HBAR ise yayın saati itibariyle 0.283639 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde %12’den ve geçen ay %30’dan fazla arttı.

Credible Crypto, hem XRP’nin hem de HBAR’ın, geçtiğimiz ay %310’dan fazla artış göstermesinin ardından gündeme damgasını vuran akıllı sözleşme platformu Solana’dan (SOL) daha yüksek bir yatırım getirisi sağlayacağını düşünüyor:

“SOL daha yeni bir kripto varlık ve bu onun ilk boğa koşusu, zaten iki-üç boğa koşusunda [burada] bulunan majörlerin piyasa değerine ulaşmasını bekleyemem. SOL zaten fiyat keşfinde (en büyük kazançların gerçekleştiği yer), XRP ise henüz oraya ulaşamadı.”

Analist ayrıca Cardano’yu (ADA) HBAR ile değiştireceğini söyledi. ADA, bu ay planlanan Alonzo yükseltmesine yaklaşırken son 30 günde %113’ten fazla fırladı.

Kısa vadede Credible Crypto, XRP’nin 1.50 dolardaki anlık direncine yükselebileceğini tahmin ediyor:

“Bu, aradığım 1.25 dolar seviyesinin dönüşü. Arz alanını temizledik, düşüş trendi çizgimizi kırdık, her ikisini de destek olarak yeniden test ettik. Bitcoin aşağı yönde herhangi bir düzensiz hareket yapmadığı sürece, 1.5+ dolara ulaşmamız gerekiyor.”

analist credible cryptoya gore bu 2 kripto varlik icin sure daraliyor

Ayrıca HBAR’ın önemli bir direnç alanını aştığında “uçacağını” da düşünüyor.

“Aynen! 0.28-0.35 dolar bölgesi kilit direnç! Bunu geç ve uçalım.”

analist credible cryptoya gore bu 2 kripto varlik icin sure daraliyor09

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner