Yükleniyor...

En Çok Aranan Projeler Arasında İlk Sırada Yer Alan Star Atlas (ATLAS) Nedir?

Solana blok zinciri tarafından desteklenen, yeni nesil bir metaverse oyun olan Star Atlas Blockchain ortamında AAA oyun deneyimi sunmayı vaat eden bir projedir.

star atlas

Solana blok zinciri tarafından desteklenen, yeni nesil bir metaverse oyun olan Star Atlas Blockchain ortamında AAA oyun deneyimi sunmayı vaat eden bir projedir.

ATLAS, Star Atlas ekosisteminde yerel bir yardımcı program tokenidir ve meta veri tabanında kazanılan ATLAS, ikincil bir piyasada alınıp satılabilir ve oyunculara merkezi olmayan bir dünyada benzersiz gerçek yaşam deneyimleri sunar. Bu arada, POLIS, siyasi etkinin bir vekili olan bir yönetişim tokenidir; dinamikleri belirlemede ve farklı loncalar arasında çok önemli bir rol oynar. POLIS sahipleri, Star Atlas’ın ilk aşamasında ekip liderliğindeki birkaç yıllık geliştirme sürecinin ardından oyun ekonomisine de oy verebilirler.

CoinGecko verilerine göre en çok arananlar arasında ilk sırada yer alan Star Atlas, 24 saat içerisinde %84.5 oranında yükselişe geçerek 0,232825 dolardan işlem gördü. Piyasa değeri 495.474.976 dolar olan Star Atlas’ın dolaşım arzı 2.160.000.000’dur. Star Atlas’ın en aktif işlem platformu FTX’tir.

Oyuncular Galaksiler arası bir çatışmanın içerisinde yer alırlar ve evrensel barışı korumak adına 3 ana gruptan birinde yer alırlar.

1-İnsanların yönettiği MUD bölgesi, Uzaylıların oluşturduğu UNI konsorsiyumu,

2-Androidler tarafından kontrol edilen Ustur sektörü.

3-Bu fraksiyonlar Kaynaklar bölgesel fetih ve siyasi hakimiyet için rekabet halindedir.

Star Atlas ekosisteminin yönetişim tokeni ise POLIS’tir. POLIS token sahipleri platform için alınan kararlarda rol sahibi olacaklar.

Ana Strateji Oyuncular imparatorluklarını genişletmeye saldırı ve savunma amaçlı stratejiler geliştirerek ticaret yolları kurmaya çalışırlar.

Keşif Büyük stratejiyi güçlendirmek için Star Atlas oyuncuların uzayda kaptanlık yaparak keşif yapmasını sağlar. Keşfedilen varlıklar stake edilebilir, kazılabilir edilebilir, rafine edilebilir ve takas edilebilirler.

Rol Playing Game Star Atlasın Temel ekonomisini yönlendiren ilke madencilik oyunudur. Madencilikten elde edilen gelir oyuncuların kariyerine devam etmesini sağlar.

Uzay Uçuş Simülasyonu Oyuncular pilotluk yaparak keşif savaş ve diğer çeşitli görevleri gerçekleştirebilirler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner