Yükleniyor...

Belediye Başkanı Adayı, New York Şehrini ABD’deki ‘En Kripto Dostu Şehir’ Yapma Sözü Verdi

New York belediye başkan adayı Curtis Sliwa, seçmenlere eğer seçilirse şehri ABD'deki en kripto varlık dostu yer haline getireceğine söz verdi.

belediye baskani adayi new york sehrini abddeki en kripto dostu sehir yapma sozu verdi 4

New York belediye başkan adayı Curtis Sliwa, seçmenlere eğer seçilirse şehri ABD’deki en kripto varlık dostu yer haline getireceğine söz verdi.

Cumhuriyetçi aday Sliwa, 2021 New York şehri belediye başkanlığı yarışını kazandığı takdirde gerçekleştirmeyi düşündüğü planlarını Twitter takipçileri ile paylaştı.

Sliwa’nın New York Şehri İçin Kripto Planları

Sliwa, sakinlerin vergilerini ve ödemelerini kripto varlıklar ile gerçekleştirmesini ve New York City’de daha fazla kripto ATM makinesi açılmasını ve işletmelerin kripto varlıklar ile ödeme kabul etmesini teşvik etmeyi planladığını söyledi.

Sliwa’nın açıklaması, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) gibi kripto varlıkların artan popülaritesinin ardından geldi. Artan sayıda yerel yönetim yöneticisi, ana akım haline geldikçe kripto varlıklara olan desteklerini dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner