Yükleniyor...

Analist Cryptomist: CME Boşlukları Bitcoin’i 7.185 Dolara Götürebilir

Son 24 saatte yüzde 4,5'den fazla değer kaybeden Bitcoin, 8.

Analist Cryptomist CME Boşlukları Bitcoini 7.185 Dolara Götürebilir

Son 24 saatte yüzde 4,5’den fazla değer kaybeden Bitcoin, 8.200 doların altına gerilemiş durumda. Ekim ayından sonra başlayan negatif eğilim devam ediyor ve kripto para analisti Cryptomist’e göre bu düşüş 7.185 dolara kadar devam edebilir. Kripto para analisti Cryptomist, 7.185 dolar seviyesini işaret ederek Bitcoin’in diğer birçok analisttin öngörüsüne göre daha düşük bir seviyeye gideceğini belirtiyor.

Analistin fiyat öngörüsü için referans aldığı nokta ise Chicago Emtia Borsası (CME) Bitcoin vadeli işlem piyasasındaki boşluklar. Cryptomist, CME’deki 7.185 dolarlık boşluğun dolabileceğini iddia ederek, Bitcoin’in 7.85 dolara dokunabileceğini ileri sürüyor.

Bitcoin Grafiği 19 Kasım 2019

Günlük grafiğe bakıldığında Bitcoin’in BolingerBand (BB) destek seviyesine yaklaştığı ve destek seviyesinin 8 bin 65 dolar seviyesinde oluştuğu görülüyor. MACD verilerinde ise negatif eğilim devam ediyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) ise uzun süredir aşırı satım bölgesinde seyrediyor ve trend değişim sinyali veriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner