Yükleniyor...

Analist Michaël van de Poppe: Bitcoin (BTC) Bu Seviyeye Gelirse, Altcoin’lerde %150’lere Varan Yükseliş Görebiliriz

Popüler kripto para stratejisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, Bitcoin'in toparlanması devam ederse Ethereum ve diğer altcoin’lerin patlama yapabileceğini düşünüyor.

analist michael van de poppe bitcoin btc bu seviyeye gelirse altcoinlerde yuzde 150lere varan yukselis gorebiliriz

Popüler kripto para stratejisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, Bitcoin’in toparlanması devam ederse Ethereum ve diğer altcoin’lerin patlama yapabileceğini düşünüyor. 

Van de Poppe, kripto para piyasasınının zincirlerini kırması için BTC’nin yeni yüksek diplere ulaşması gerektiğini söylüyor:

“Bitcoin’in fiyat hareketine bakarsak, [31.000 dolar] üzerinde tutunduğumuzu açıkça görebilir ve söyleyebiliriz.

Bu devam ederse ve piyasa daha yüksek bir dip sağlarsa, geçici bir dip bulduğumuzu [ve] [40.000 doları] test edebileceğimizi söyleyebiliriz. Bu, altcoinlerin buradan %80-150 yükselmesine yol açabilir.”

analist michael van de poppe bitcoin btc bu seviyeye gelirse altcoinlerde yuzde 150lere varan yukselis gorebiliriz 1

Analist Ethereum (ETH) hakkında da konuştu ve eğer yeni bir yüksek dip oluşturursa, muhtemelen 2.100 dolara, sonra 2.400 dolara ve sonra yeniden 2.900 dolara sıçrayabileceğini düşünüyor:

“Şu anda piyasa duyarlılığının aşırı olumsuz olduğunu anlamalısınız, ancak herkes Ethereum ile [3.500 dolar seviyesinde iken] ilgilendi.

Şimdi Ethereum en yüksek seviyelerinden %55, hatta belki %60 düştü ama onu [1.000 dolar] veya [1.400 dolardan]’dan satın almak için fırsat bekliyorsunuz, ki bu anlaşılabilir, ancak neden bu seviyelerdeki pozisyonlara bakmak istemiyorsunuz? Piyasa bu kadar düşmüşken ve fiyat gerçek destek seviyelerindeyken?”

CoinGecko’ya göre ETH, bu hafta başında 1.734 dolara kadar geriledi. ETH yayın saati itibariyle 2.072 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner