Yükleniyor...

Analist Michaël van de Poppe Cardano (ADA) ve Fantom (FTM) Hakkındaki Tahminlerini Açıkladı

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, altcoinlerin piyasanın son fiyat ivmesine çeşitli tepkiler göstereceğini düşünüyor.

altcoin

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, altcoinlerin piyasanın son fiyat ivmesine çeşitli tepkiler göstereceğini düşünüyor.

Van de Poppe, Cardano’nun (ADA) likidite aldığını ve yukarı doğru direnişe geçtiğini söyledi. Trader, Ethereum (ETH) rakibinin 1,45 dolar fiyat aralığına doğru yükselmeye devam edebileceğini söylüyor, ancak “burada çok fazla kovalayamayacağı” konusunda uyarıyor. ADA yazı yazılırken 1,19 dolardan işlem görüyordu.

FO8cJrgX0AU8AiA

Van de Poppe ayrıca başka bir ETH rakibi olan Fantom’un (FTM) ivme yakalayabileceğini düşünüyor.

“Bu, likidite için dipleri süpürdükten sonra şimdi de güç gösteriyor. Direnci 1,50 dolardan takip edip edemeyeceğimizi görmek istiyoruz ve bu çok ağır olacak. O zamana kadar yukarı doğru bir ivme yakalayabiliriz.”

FTM yazı yazılırken 1,40 dolardan işlem görüyordu.

FO8a5g6X0Ak38iY 1

Van de Poppe, sanal gerçeklik platformu Decentraland’ın yerel varlığı olan MANA’nın patlamanın eşiğinde olabileceğini düşünüyor.

“Bu, burada yavaş yavaş uyanıyor. Dirençle mücadele ediyor, ancak bunu kırarsa likidite ortaya çıkıyor ve %35’lik bir artışla 3,75 dolara doğru devam ettiğini görebiliriz.”

MANA yazı yazılırken 2.69 dolardan işlem görüyordu.

FO8bMzJXMA00cfv 1

Analist ayrıca, THORChain (RUNE) için ufukta potansiyel kazanımlar görüyor.

“Bu, güç göstermeye devam ediyor. Asgari düzeltme, şu anda dirençle savaştığı için daha fazla yukarı ivmeye yol açmalıdır. Tutmak için 9,30 dolara bakıyor. Yukarı doğru kırılırsak, 13-14 dolar mümkün olabilir.”

RUNE yazı yazılırken 12.27 dolardan işlem görüyordu.

FO8atR5WYAYID7U 1

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner