Yükleniyor...

Analist Michaël van de Poppe Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Chainlink (LINK) Fiyat Hedeflerini Açıkladı

Yaygın bir şekilde takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe Cardano, Litecoin, Ethereum ve diğer birkaç altcoin için yükselen fiyat hedeflerini açıklıyor.

analist michael van de poppe ethereum eth cardano ada litecoin ltc ve chainlink link fiyat hedeflerini acikladi

Yaygın bir şekilde takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe Cardano, Litecoin, Ethereum ve diğer birkaç altcoin için yükselen fiyat hedeflerini açıklıyor.

Van De Poppe, yeni bir bilgiselinde dört büyük kripto para için yükseliş hedeflerini ve ayrıca sharding odaklı protokol Zilliqa’yı (ZIL) inceliyor.

“Litecoin (LTC) 700 dolara ulaşabilir mi?

Cardano (ADA) 5 dolara ulaşabilir mi?

Chainlink (LINK) 100 dolara ulaşabilir mi?

Ethereum (ETH) 5.000 Dolara ulaşabilir mi?

Zilliqa 1 dolara ulaşabilir mi?

Bence evet.”

Van de Poppe analizine dayanarak, Cardano’nun Bitcoin (ADA/BTC) karşısında yeni bir 2021 zirvesine ulaşacağını düşünüyor:

“Cardano yolu takip ediyor ve yakında yeni bir hareket dalgası yaşayacak.”

analist michael van de poppe ethereum eth cardano ada litecoin ltc ve chainlink link fiyat hedeflerini acikladi 1

Van de Poppe, Dogecoin (DOGE) manşetlere çıkmaya ve trader’ların dikkatini çekmeye devam ederken, Stellar Lumens (XLM) ve 0x (ZRX) fırsatlarının gözden kaçabileceğini söylüyor.

“İnsanlar DOGE gibi kripto paralara odaklanırken, XLM ve ZRX gibi göz önünde olmayan kripto paralar çıkış için can atıyor.”

analist michael van de poppe ethereum eth cardano ada litecoin ltc ve chainlink link fiyat hedeflerini acikladi 2

Yakından takip edilen analist, XLM’nin 2.00 dolara ulaşma gücüne sahip olduğunu ve diğer altcoin’lerde daha muazzam ralliler öngördüğünü söylüyor.

Van de Poppe, oracle platformu DIA’nın şu anki 4.52 dolardan 50 dolara kadar yükselerek %1.000’den fazla değer kazanabileceğine dikkat çekiyor. Swipe Wallet’ın yerel token’ı SXP de trader’ın tahminlerine göre %1000’den fazla ralli yapabilir ve yayın saati itibariyle işlem gördüğü 4.95 dolardan 50 dolara kadar yükselebilir.

Blockchain teknolojisi ağı Icon (ICX), Van de Poppe’nin tahminine göre 2.69 dolardan %270’e kadar yükseliş kaydederek 10 dolara kadar çıkabilir ve merkeziyetsiz tedarik zinciri izleyicisi VeChain (VET) de %350’den fazla artışla 0.23 dolardan 1 dolara yükselebilir.

Analist, DOGE’un spot ışıklarının bir kısmını diğer kripto para birimlerine yönelttikten sonra XRP’nin de büyük olasılıkla hareket edeceğini ekliyor.

Ek olarak Van de Poppe, farklı blokzincirleri arasında bağlantı kurmayı ve bunlar arasında değer alışverişi yapmayı amaçlayan bir blokzinciri altyapı ağı olan Wanchain’i (WAN) de takip ediyor. Ona göre WAN, önceki bir direnç seviyesini desteğe çevirdi ve Bitcoin’e karşı yeni zirveler yapmaya hazır.

“WanChain, güzel bir S/R (destek/direnç) dönüşünden sonra güzel bir şekilde konsolide oluyor ve bu nedenle devam etmeye hazır görünüyor.”

analist michael van de poppe ethereum eth cardano ada litecoin ltc ve chainlink link fiyat hedeflerini acikladi 3

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner