Yükleniyor...

Analist Michaël van de Poppe, Yeni Yıl Yaklaşırken 2022 Kripto Para Portföyünü Açıkladı

Popüler kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, 2022'yi ve kripto para piyasalarından en iyi şekilde nasıl yararlanılabileceğini inceledi.

2022

Popüler kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, 2022’yi ve kripto para piyasalarından en iyi şekilde nasıl yararlanılabileceğini inceledi.

Van de Poppe, yeni videosunda kazançlarını en üst düzeye çıkarmaya çalışırken iki ana kategoriye odaklandığını söyledi.

“Portföyüm bir yatırım bölümünden ve aynı zamanda bir trade bölümünden oluşuyor. Yatırım kısmı, tüm portföyümün yaklaşık %80’i olan, uzun vadede soğuk cüzdanlarda tuttuğum varlıkların çoğu. Alım satım portföyü yaklaşık %20’dir ve bunda, riskimi azaltmak veya portföyümü daha da geliştirmek için yatırım portföyüne, banka hesabıma veya diğer varlıklara taşıyabileceğim daha fazla para kazanmaya çalışıyorum. ”

Analist, özel uzun vadeli varlıklar söz konusu olduğunda, şu kripto para birimlerinden bahsediyor:

“Yatırım portföyümde Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) var. Biraz Polkadot’um (DOT) ve stake etmek istediğim belirli varlıklar arasında geçiş yaptığım bir stake portföyüm var… Alım satım portföyü, USDT (Tether) ve Bitcoin arasında altcoinlere geçiş yapmak istediğim ve içinde para kazanmaya çalıştığım portföy. En mantıklı olan belirli bir varlık grubuna tahsis etmeye çalışıyorum.”

Van de Poppe, genel kripto piyasasının büyümeye devam edeceğini, muhtemelen 2022’nin sonunda veya 2023’e kadar 10 trilyon dolara kadar çıkacağını öngörüyor. Analist düşük değerli olduğuna inandığı varlıkları hedeflediğini söylüyor.

Listenin başında merkezi olmayan paralel blok zinciri ağı Cosmos (ATOM) bulunuyor ve bunun “şu anda fiyat hareketinde güç gösterdiğini ancak bakılması önemli olan bazı döngüler gördüğünü” söylüyor.

Van de Poppe ayrıca merkezi olmayan borsa ve otomatik piyasa yapıcı protokolü Curve DAO Token (CRV) konusunda da istekli.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner