Yükleniyor...

Analist, Nispeten Az Bilinen Bu Altcoin’de Büyük Pozisyon Oluşturmayı Planlıyor

Önde gelen kripto para stratejisti ve teknik analist, radarına aldığı bir altcoin‘de büyük bir pozisyon oluşturma planını açıklıyor

yatirim altcoin

Önde gelen kripto para stratejisti ve teknik analist, radarına aldığı bir altcoin‘de büyük bir pozisyon oluşturma planını açıklıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir tweet’te, Cantering Clark olarak bilinen anonim analist, 53.000 takipçisine, hem merkezi olmayan finans (DeFi) alanını hem de portföy yöneticilerini hedefleyen yeni bir kripto para türünden bahsetti:

“Önümüzdeki yıl içinde daha büyük bir pozisyon inşa etmeye çok istekli olduğum başka bir proje. DEXTF.”

DEXTF, kullanıcıların yatırımlarını çeşitlendirmesini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir varlık yönetimi protokolüdür. Az bilinen proje, bir endeks fonu gibi işlev gören ancak bunun yerine belirli kripto para birimlerinin performansını takip eden XTF fon token’ını kullanıyor.

Capture 3

Fon yöneticileri, çeşitli kripto para birimlerinin performansını izleyen yeni XTF fon token’ları oluşturabilir ve basabilir, böylece kullanıcıların tek bir yatırımda geniş bir kripto para yelpazesinin olmasına olanak tanır. Protokolün web sitesine göre, sahipleri XTF token fonlarını tıpkı borsa yatırım fonları gibi zincir üzerinden alıp satabilirler.

DEXTF, proje için danışman olarak görev yapan ekonomist Alex Krüger de dahil olmak üzere, anonim olmayan deneyimli finans ve yatırım profesyonelleri ekibi tarafından desteklenmektedir.

Protokolde yükseliş olacağını düşünen Krüger, 65.000 Twitter takipçisine DEXTF’in “çok yakında” yapılandırılmış ürünleri veya önceden paketlenmiş yatırım araçlarını piyasaya süreceğini ve sonunda zincir içi opsiyon piyasaları toplandığında DEXTF sahiplerinin büyük bir gelir kaynağı haline geleceğini söyledi.

Yazım sırasında DEXTF, 24 milyon dolarlık piyasa değeri ile 1.67 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x