Yükleniyor...

Analist, Orta ve Uzun Vadeli Cardano (ADA) Fiyat Hedefini Açıkladı

Mart 2020'deki Bitcoin çöküşünü tahmin etmesiyle takipçilerini artıran kripto para analisti Capo, Cardano (ADA) için oldukça uzun vadeli bir yükseliş hedefine sahip olduğunu söylüyor.

analist orta ve uzun vadeli cardano ada fiyat hedefini acikladi

Mart 2020’deki Bitcoin çöküşünü tahmin etmesiyle takipçilerini artıran kripto para analisti Capo, Cardano (ADA) için oldukça uzun vadeli bir yükseliş hedefine sahip olduğunu söylüyor. 

Yeni bir tweet’te Capo, Cardano’nun 1.18 dolar fiyatından boğa döngüsünün zirvesine doğru 30 dolara kadar yükselerek, 25 katlık devasa bir parabolik hareketi ateşleyebileceğine inandığını söylüyor:

“ADA yalan söylemez, orta ve uzun vadede oldukça bullish görünüyor.”

populer analist orta ve uzun vadeli cardano ada fiyat hedefini acikladi 1
Kaynak: Capo (Twitter)

Eğer Cardano 30 dolara fırlarsa, piyasa değeri 1 trilyon doları aşabilir.

Capo, dikkat çekici yükseliş hedefine ulaşmadan önce, orta vadede ADA’nın 4 dolara kadar yükselebileceğini düşünüyor. ADA/BTC’ye bakıldığında Capo, paritenin şu anki değeri 0.00002’den 0.00004’e %100’lük bir artış için hazırlandığını tahmin ediyor:

“ADA/BTC mükemmel bir S/R (destek – direnç) değişimi. Bullish. 

populer analist orta ve uzun vadeli cardano ada fiyat hedefini acikladi 2
Kaynak: Capo (Twitter)

Trader ayrıca Ethereum’un (ETH) da yükseleceğini düşünüyor. Ona göre, ETH’nin yükselme zamanı geldi.

Bitcoin’e gelince, Capo zaten dipte olduğuna ve lider kripto para biriminin şu anki yaklaşık 57.000 dolarlık fiyatından %40’ın üzerinde kazanç elde etmeye hazır olduğuna inanıyor:

“Satmıyorum. Birkaç hafta içinde fiyat 80.000 doları geçecek, altcoin’ler uçacak ve sattığınız için pişman olacaksınız.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner