Yükleniyor...

CryptoQuant CEO’suna Göre Bitcoin’de (BTC) Yükseliş Zamanı Geldi

CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, Bitcoin’de yükseliş beklediğini ve all-in yapmanın zamanının geldiğini söyledi

kripto 1

CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, Bitcoin’de yükseliş beklediğini ve all-in yapmanın zamanının geldiğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir tweet’te Ki Young Ju, 124.600 takipçisine yatırım yapmayı düşündükleri paralarını dünyanın en büyük kripto para birimine koyma zamanının geldiğine inandığını söyledi. Yükseliş ifadelerini desteklemek için Ki Young Ju, BTC rezervlerini borsalarda depolanan tüm stablecoin rezervlerine bölen bir ölçü olan Bitcoin fiyatı ile stablecoin oranı arasındaki korelasyona işaret ediyor.

CryptoQuant yöneticisine göre, düşen bir stablecoin oranı, Bitcoin’in ve daha geniş kripto pazarının bir sonraki adım için hazırlanabileceğini gösteriyor.

“Kripto piyasası arz / talep açısından daha iyi hale geliyor. USDC’nin yükselişi sayesinde tüm borsalarda nispeten çok sayıda stablecoin var. BTC varlıkları hızla düşüyor. İşte BTC’nin USD cinsinden sahip olduğu tüm borsalardaki stablecoin’lerin oranı.”

Capture 23

Düşen stablecoin oranının yanı sıra Ki Young Ju, stablecoin piyasasının alım sinyallerini yanıp söndüğünü söylüyor.

“Tüm stabilcoinler için, düzenleyen olay sayısı artıyor, paraya çevirme etkinliği sayısı azalıyor. Arz ve borsa varlıklarında dolaşan stablecoin’ler dün tüm zamanların en yüksek seviyesine vurdu. Daha fazla insan kripto para satın almak için fiat aracılığıyla stablecoin satın alıyor. Yükseliş.”

17 Mart’ta Bitcoin 60.000 doları kırmak için mücadele ettiğinde Ki Young Ju, stablecoin piyasasına baktı ve BTC’nin başka bir ralli başlatmasının daha uzun süreceğini tweet’ledi. Buna sebep olarak ise “stablecoin varlıkları ile karşılaştırıldığında USD cinsinden çok fazla BTC var”ı gösterdi.

CoinMarketCap‘e göre tweet’inden sekiz gün sonra BTC 50.858 dolara düştü.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x