Yükleniyor...

Analist, Piyasadaki En Değerinin Altında İşlem Gören Altcoin’i Açıklıyor

Kripto para trader’ı ve analisti Tyler Swope, kripto para piyasasının en değerinin altında işlem gören projesi olduğunu söylediği bir altcoin açıklıyor.

analist piyasadaki en degerinin altinda islem goren altcoini acikliyor

Kripto para trader’ı ve analisti Tyler Swope, kripto para piyasasının en değerinin altında işlem gören projesi olduğunu söylediği bir altcoin açıklıyor. 

Yeni bir strateji oturumunda Swope, 211.000 YouTube abonesine Vesper Finance’ın (VSP) protokoldeki kilitli toplam değere (TVL) dayalı adil piyasa değerinden uzak olduğunu söylüyor:

“Vesper’da kilitlenen toplam değer 750 milyon doları aştı. Yani bir dengesizlik görüyorum: 80 milyon dolarlık piyasa değeri, 750 milyon dolar kilitli değer.”

Vesper Finance, Ethereum (ETH), Wrapped Bitcoin (WBT), USD coin (USDC) ve onun yerel varlığı VSP gibi varlıklar için getiri kazanma havuzları paketi sağlayan merkeziyetsiz bir finans (DeFi) projesidir. Kullanıcıların dijital varlıklarını stake etme ve diğer gelir getirici stratejiler yoluyla büyütmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış, kullanımı kolay bir platforma sahiptir.

Swope, VSP fiyatının son zamanlarda TVL’sine kıyasla daha düşük performans gösterdiğini belirtiyor ve şu anda düşük fiyatlarla işlem gördüğünü ima ediyor:

“[Dengesizlik] kısa süre önce başladı. Bu yüzden TVL, fiyatının yanı sıra büyümeye başladı. Birbirlerini izlemeye başladılar. Ancak burada son zamanlarda fiyat düşerken TVL büyümeye devam etti. Bu yüzden bir dengesizlik olduğunu görüyorum. Şahsi görüşüme göre Vesper, sadece TVL’ye dayanarak şu an 200 ila 300 arasında olan konumunu değiştirerek ilk 200’ü zorlayacak. İnsanlar varlıklarını protokole ekliyor…

TVL durumu çılgınca ama sadece TVL’ye dayalı da değil. Bazı projeler çok fazla kilitlenen değere sahip olabilir ve bunların güçlü temelleri olmayabilir. Ancak Vesper’ın güçlü temelleri var. Bunun tek bir protokole koyduğunuz getiri toplayıcılarından farklı olarak bir meta toplayıcı olduğunu söyledim. Birden fazla varlık koyuyorlar, varlıklarınızı meta olarak topluyorlar ve sonra bunları sizin için farklı pazarlara koyuyorlar.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner