Yükleniyor...

Cristiano Ronaldo, Kulübü Tarafından $JUV ile Ödüllendirildi

Juventus'un dünyaca ünlü futbolcusu Cristiano Ronaldo, kırdığı olağanüstü rekorun ardından, kulübü tarafından $JUV token ile ödüllendirildi.

ronaldo2

Juventus’un dünyaca ünlü futbolcusu Cristiano Ronaldo, kırdığı olağanüstü rekorun ardından, kulübü tarafından $JUV token ile ödüllendirildi. Ronaldo böyle bir ödüle layık görülen ilk Juventus futbolcusu oldu.

Cristiano Ronaldo, kırmış olduğu gol rekorunun ardından 770 JUV ile ödüllendirildi. Bu ödül Ronaldo’nun atmış olduğu 770 golü simgeliyor. Ronaldo kripto para biriminin haricinde, kulübünden G.O.A.T. (greatest of all time) yazılı bir forma hediyesi de aldı.

Yazı kaleme alındığı sırada JUV, Coinmarketcap üzerinde 14.84 dolardan işlem görüyor. Tokenın toplam piyasa değeri ise 20 milyonun üzerinde yer alıyor. Bu token sayesinde taraftarlar, kulübün düzenlediği özel etkinliklere katılma fırsatını yakalıyorlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner