Yükleniyor...

Analist, Şimdiden 13 Kat Değerlendiğini Söylediği Çığır Açan NFT Özelliklerine Sahip Az Bilinen Bu Altcoin’e Dikkat Çekiyor

Kripto para trader’ı Josh Rager, şu anda radarında olan bir non-fungible token (NFT) projesini izlediğini söylüyor.

analist simdiden 13 kat degerlendigini soyledigi cigir acan nft ozelliklerine sahip bu az bilinen altcoine dikkat cekiyor

Kripto para trader’ı Josh Rager, şu anda radarında olan bir non-fungible token (NFT) projesini izlediğini söylüyor.

Blockroots’un kurucu ortağı, 119.000 Twitter takipçisine kripto para yatırımcılarının alandaki en heyecan verici NFT projelerinden birini görmezden geliyor olabileceğini söyledi:  

“Umarım, Zero Utility Token ve ZUT’u unutmadınız çünkü perde arkasında harika işler yapıyorlar…

Ancak daha da etkileyici olan, ekibin yeni protokolü ZUZ… ZUZ protokolü, NFT pazarına verimlilik, gizlilik ve değer getirmeye odaklanıyor.

Bunun üzerine gerçekten çığır açan fikirleri var, bu yüzden kontrol ettiğinizden emin olun: gas gerektirmeden stake etme, fraksiyonel NFT’ler ve NFT’ler aracılığıyla token kazma özelliği. Diğer NFT protokolleri gibi değil.”

Rager’ın da belirttiği gibi ZUZ Protocol, Zero Utility ekibi tarafından oluşturulmuştur. Proje, ikinci katman ölçeklendirme çözümü Polygon ve NFT marketplace OpenSea gibi ortaklıklara sahiptir. ZUZ token’ı, kullanıcıların, trader’ların daha düşük bir maliyetle birden çok NFT’yi taşımasına olanak tanıyan takımın mevcut araç kitini oluşturmasına olanak sağlamak için tasarlanmıştır.

ZUZ şu anda Dextools’a göre 44 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip bulunuyor ve henüz CoinGecko’da listelenmedi. Rager, token’ı keşfetmesinden bu yana 13 kat değer kazandığını söylüyor:

“Fiyatı şimdiden 13 kat arttı. Gözlerinizi ZUZ Protocol’den ayırmayın, heyecan verici şeyler gelecek.”

Rager ayrıca Bitcoin konusundaki güncel görüşünü paylaşıyor ve BTC 50.000 dolar seviyesinin üzerinde kaldığı sürece genel boğa piyasası görünümünün bozulmadan kalacağını söylüyor:

“BTC, günlük grafikte hala yükseliş eğilimi gösteriyor. Trend çizgilerinin kırılması gerekiyor, ancak fiyat 50.000 doların üzerinde (önceki aralığın üzerinde) olduğu sürece, yeni zirveler yaratmaya devam edeceğini düşünüyorum.

İnsanlar her geri çekilişte “zirve” diyecek, bu yüzden buna alışın.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner