Yükleniyor...

Analist, Trader’ların Radarında Olması Gerektiğini Söylediği 2 NFT Altcoin’i Açıklıyor

Kripto para analisti Tyler Swope, radarında olan bir dizi non-fungible token (NFT) projesinin yükselişe geçeceğine inanıyor.

analist traderlarin radarinda olmasi gerektigini soyledigi 2 nft altcoini acikliyor

Kripto para analisti Tyler Swope, radarında olan bir dizi non-fungible token (NFT) projesinin yükselişe geçeceğine inanıyor. 

Yeni bir videoda Swope, NFT alım satım protokolü NFT20’nin (MUSE) yükseliş yaşayabileceğine dikkat çekti. Ona göre protokol, NFT hype’ı nedeniyle Uniswap’e benzer bir yörünge izleyebilir. Swope ayrıca NFT20’nin eklediği yeni özelliklere de dikkat çekti:

“NFT20, swapper entegre ederek insanların Uniswap benzeri bir arayüzde doğrudan ETH’den NFT’lere ulaşabilmesine olanak tanıdı.”

NFT’leri çevreleyen hype çoğunlukla çok yönlülükten kaynaklanıyor. Video oyunlarındaki sanal alanlardan, sanat eserlerine ve etkinlik biletlerine kadar çok çeşitli dijital ve gerçek dünya varlıkları temsil edilebilir ve çeşitli değerli varlıkların tokenize edilmesine olanak tanır.

Analist ayrıca, NFT’lerin ve merkeziyetsiz finansın (DeFi) ayırt edici özelliklerini kullanan yeni bir kripto para olan Non-Fungible Yearn’ün (NFY) de yükseleceğine inanıyor. Yeni proje, stake edilmiş bir fonun haklarını ve ürettiği getirileri temsil etmek için NFT’leri kullanıyor:

“[NFY], herkesten önce getiri sağlayan NFT’ler yarattı. Likidite kazanç getirisini kilitleyen ancak kişiden kişiye aktarılabilen bir NFT.”

Ayrıca analist, bazı sosyal medya paylaşımlarına dayanarak, NFY’nin yakında önde gelen NFT pazarlarından biri olan Rarible (RARI) ile bir ortaklık kurabileceğini düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner