Yükleniyor...

Paribu, 40. İstanbul Film Festivali Tema Sponsoru Oldu

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en köklü uluslararası film etkinliği olan İstanbul Film Festivali’nin 40.

Paribu 2

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en köklü uluslararası film etkinliği olan İstanbul Film Festivali’nin 40. yaşında ‘Dünya Festivallerinden’ kategorisinin tema sponsoru olduğunu duyurdu.

Toplumsal konulara olan sorumluluğunu bu kez de kültür sanat alanında yerine getiren Paribu’nun ‘Dünya Festivallerinden’ bölümünün tema sponsoru olduğu 40. İstanbul Film Festivali, 1 Nisan’da başlıyor. Nisan ayında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek festival, Mayıs ve Haziran aylarında çevrimiçinin yanı sıra sinema salonları ve açık hava sinemasında düzenlenecek gösterimlerle devam edecek. 1 Nisan – 29 Haziran tarihleri arasında, uluslararası film festivallerinde öne çıkan, çoğu ödüllü filmlerden oluşan bölüm, dünya sinemasının en yeni yapıtlarını Paribu’nun sponsorluğunda seyircilerle buluşturacak.

Bu yıl Paribu’nun “Dünya Festivallerinden” bölümü tema sponsoru olarak yer aldığı İstanbul Film Festivali, dünya sinemasının en çok konuşulan örneklerinden, sinemamızın yeni yapımlarına, uluslararası festivallerde prömiyer yapmış ödüllü filmlerden klasiklere, yeni keşiflerden aralarında efsane yönetmenlerden iz bırakan başyapıtların ve kült filmlere zengin bir programı seyircilerle buluşturmaya devam edecek.

Sinemaseverler, Nisan ve Mayıs ayları boyunca perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri gösterime girecek yeni filmleri filmonline.iksv.org mobil uygulaması İKSV Film Online üzerinden de izleyebilecek. İzleyiciler bilet aldıkları filmleri web sitesi ve uygulama dışında Chromecast ya da Airplay ile televizyonlarına yansıtabilecek, internet olmadan izlemek üzere uygulamaya kaydedebilecek.

“Paribu Sanata Destek Vermeye Devam Edecek”

Paribu CEO’su Yasin Oral, “Paribu olarak, ulusal ve uluslararası yapımları sinemaseverlerle buluşturan İstanbul Film Festivali’nin bir parçası olmaktan ötürü memnunuz. İKSV Alt Kat’a olan desteğimizle başlayan yolculuğumuzu İstanbul Film Festivali ile devam ettiriyoruz. İKSV, çalışmalarıyla kültür sanat dünyasına büyük destekler sağlıyor. İş birliğimiz kapsamında dünya sinemasının önemli filmleri izleyiciyle buluşacak. Bunun için mutluluk duyuyoruz” dedi. Yasin Oral, Paribu’nun kültür sanata yönelik desteklerinin süreceğini belirtti.

Paribu sponsorluğunda Nisan ayında gösterimde olacak ‘Dünya Festivallerinden’ filmleri şunlar:
  • Son Banyo / O Último Banho / The Last Bath / David Bonneville / Portekiz, Fransa
  • Possessor / Brandon Cronenberg / Kanada 
  • Susmayan Köpek / El Perro que no calla / The Dog Who Wouldn’t Be Quiet / Ana Katz / Arjantin 
  • Sevgili Yoldaşlar / Dorogie Tovarishchi! / Dear Comrades! / Andrey Konchalovski / Rusya 
  • İki Aşığın Ölümü / The Killing of Two Lovers / Robert Machoian / ABD 
  • Düşüş / Falling / Viggo Mortensen / Kanada, İngiltere, Danimarka 

İstanbul Film Festivali hakkında ayrıntılı bilgi için:  film.iksv.org

Paribu Hakkında

2017 yılında Yasin Oral’ın öncülüğünde kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. 2 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para işlemi ve TL yatırma çekme işlemi yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Destek Birimi’yle kripto para işlemlerini kolaylaştırıyor.

Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner