Yükleniyor...

Analist, XRP fiyat tahminiyle şaşırttı!

X platformunda paylaşım yapan analist Dark Defender, Ripple (XRP) fiyatının 333 dolara yükseleceğini belirtti.

Ripple XRP

X platformunda paylaşım yapan analist Dark Defender, Ripple (XRP) fiyatının 333 dolara yükseleceğini belirtti.

Ripple ve SEC arasındaki davada Ripple’ın güçlü konuma gelmesi, XRP fiyatını neredeyse 1 dolara ulaştırıyordu. Tüm kripto ekosistemi, Ripple’ın davadan zaferle ayrılmasını bekliyor. Bu durum, altcoin’ler için yükseliş dalgası yaratabilir. Ancak dava henüz sonuçlanmaya yakın değil.

Ripple’ın gidişatına değinen analist Dark Defender, 1 dolar tahminini bildiğini ve şimdiki tahmininin 333 dolar olduğunu söyledi.

Ripple (XRP) için uçuk tahmin!

Kripto analisti Dark Defender, XRP için uçuk bir tahminde bulundu. Analist, popüler kripto para biriminin 333 dolara ulaşacağını aktardı. Bu tahmin her ne kadar ilgi görse de gerçeklikten uzak görünüyor. XRP, güncel olarak 51 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Eğer 333 dolar olursa 33 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşacak. Hatırlatmak gerekirse, Bitcoin’in piyasa değeri de 500 milyar dolar civarında.

Gerçeklikten uzak bir tahmin olarak görülse de bu tahmin XRP topluluğunu heyecanlandırdı. Akıllara, Simpsons dizisinden uyarlanan meşhur XRP fiyatı geldi.

Dark Defender’ın tahmini, XRP tarafında yüzde 63.975’lik bir yükselişe denk geliyor. Geçmiş verilere atıfta bulunan analist, büyük bir dalganın XRP’yi zirveye taşıyacağına inanıyor.

Analist, daha önce, XRP için nisan ayında 1 dolarlık fiyat tahmininde bulunmuştu. Davanın seyrinin etkisiyle XRP, 0,9380 dolar seviyesine ulaştı. Dark Defender, sonraki tahmin olarak XRP’nin 1 dolara ulaşacağını söylese de XRP büyük bir satış baskısıyla geri çekildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner