Yükleniyor...

Analist, XRP için 2025 yılı tahminini açıkladı

XRP topluluğunun önde gelen iki ismi, varlığın değeri için iddialı tahminlerde bulundu.

Analist, XRP için 2025 yılı tahminini açıkladı

XRP topluluğunun önde gelen iki ismi, varlığın değeri için iddialı tahminlerde bulundu.

Analist Brett Hill, 2025 yılına XRP’nin 100 doların üzerine ulaşabileceğini söyledi ve XRP’yi bugün 0,50 dolar seviyesinden biriktirenlerin çok kârlı çıkabileceğini vurguladı.

Hill, XRP fiyatında beklediği büyük artışa karşın, yatırımcıların kararlı tutumlarını devam ettirmesi çağrısında bulundu.

XRP fenomenlerinden Crypto Barbie olarak tanınan Amelie de Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’ın açıklamalarından söz etti ve şirketin uluslararası ödemeleri çözme potansiyeli hakkında konuştu. Crypto Barbie, XRP’nin dünyadaki potansiyel faydasına dayanarak varlığın günün birinde 1.000 aşabileceğini iddia etti.

Ripple’ın SEC ile olan davası hala tam olarak sonuçlanmadığından XRP’nin kısa vadeli fiyat hareketi belirsiz durumda. Buna rağmen sadık XRP topluluğu, varlığı yönelik inancını güçlü bir şekilde sürdürüyor.

Hill ve Amelie, Ripple’ın küresel ödemeler konusunda her geçen gün güçlenmesini XRP için oldukça umut verici bir gelişme olarak görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner