Yükleniyor...

Analist: XRP’de Yeni Hedef 0,30 Dolar

Aylardır süren fiyat amortismanından ardından XRP şeytanın bacağını kırdı.

XRP

Aylardır süren fiyat amortismanından ardından XRP şeytanın bacağını kırdı. Uzun süredir yoğun satış bakısı altında bulunan ve bu baskı yüzünden yaklaşık 2.5 yıldır koruduğu 0,20 dolar desteğinin altına gerileyen XRP, dün yukarı yönlü bir sıçramaya yaşayarak yüzde 12’lik bir artış yaşadı. XRP bu hareketle 0,22 dolara kadar çıkmayı başardı.

The Rational Investor’ın kurucusu ve kripto para uzmanı olan Brian Beamish, 6 Ocak’ta Twitter hesabı üzerinden XRP’ye ilişkin olarak değerlendirmede bulundu ve XRP’deki son yükselişin beklenen bir gelişme olduğunu, XRP boğalarının yoluna devam edeceğinin sinyallerini verdi.

Beamish paylaştığı grafikte, XRP’nin alım bölgesine girdiğini ve en büyük ikinci altcoin’in bu bölgeden 0,30 dolara kadar ulaşıp güçlü bir şekilde çıkabileceğinin altını çizdi.

Bir diğer kripto para uzmanı CryptoWolf da XRP’nin bünyesinde barındığı yükseliş potansiyelinin farkına varıp, 10 önce takipçilerine muhtemel bir boğa koşusu hakkında açıklamalarda bulunmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner