Yükleniyor...

“Ethereum’un (ETH) Ralli İçin 290-330 Dolara Çıkması Şart”

Ünlü Analist ‘Crypto Michael’, Twitter’dan Ethereum’un (ETH) mevcut durumunu analiz ederek; bir boğa döngüsünün 330 dolar fiyat seviyesinin üzerinde tekrar başlayabileceğini söyledi.

ethereum eth fiyat analizi

Ünlü Analist ‘Crypto Michael’, Twitter’dan Ethereum’un (ETH) mevcut durumunu analiz ederek; bir boğa döngüsünün 330 dolar fiyat seviyesinin üzerinde tekrar başlayabileceğini söyledi.

Amsterdamlı ünlü analist ve trader Michael van de Poppe (Crypto Michael), Ocak 2018’de bin 300 dolarlık en yüksek seviyesinden düşmesinden bu yana Ethereum’da neler yaşandığını açıklamak için bir video çekti. Analist videoda ikinci sırada yer alan kripto para biriminin ne zaman başka bir yükseliş döngüsüne başlayacağı üzerine de bir tahminde bulundu.

Michael van de Poppe, videosunda Ethereum’un yeni bir yükseliş döngüsüne hazırlandığını gösteren bazı verileri paylaştı. Verilere göre, ETH şu anda bir birikim aşamasından geçiyor ve bu nedenle bir aralıkta işlem görüyor, 2018’de yaşanan düşüşten bu yana bu birikim devam ediyor. Crypto Michael, piyasanın şu anda gördüğü sinyallerin önümüzdeki yıllarda önemli bir ivme gerektirdiğine dikkat çekiyor. Buradaki en önemli işaretlerden biri, Grayscale’in (ve diğer benzer fonların) Bitcoin ve Ethereum’u toplu olarak satın alması.

Salgın Kripto Paraya Yöneltiyor

Analist ayrıca, Çin’de ortaya çıkan mevcut pandemi sırasında, daha fazla kullanıcının, fiat ve alışılagelmiş banka ödemeleri yerine kripto paraya geçmekte olduğunu belirtti. Bir platform olarak ETH lehine oluşan bir diğer önemli faktör ve gelecekteki fiyat artışını sağlayacak olan şey sürekli ertelenen Ethereum 2.0 lansmanı.

Ayrıca, ETH’de DeFi ile daha fazla fon kilitlendi. Bu rakam şu an tüm zamanların en yüksek seviyesi 1,69 milyar dolar.

Birikim Devam Ediyor

Crypto Michael, şu anda ETH’ye olan talebin arttığını ve insanların ETH’lerini büyük ölçüde borsalardan soğuk cüzdanlara veya uzun süreli depolama sağlayan ve kripto parayı hızla harcama şansını azaltan diğer adreslere taşıdığını söyledi.

Analist, ETH’nin Eylül 2018’den beri aynı aralıkta işlem yaptığını ve birikim aşamasında olduğunu söyledi.

Popüler analist ETH fiyatının 290 dolar- 330 dolar alanının üzerine çıktığında yeni bir yükseliş döngüsünün başlayacağını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner