Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Analiste Göre Bu Ay Bu 3 Altcoin Patlama Yapabilir

Analiste Göre Bu Ay Bu 3 Altcoin Patlama Yapabilir

ABONE OL:google-news
StormGain

Kripto para fenomeni ve analisti Typer Swope, bir büyük ve iki küçük altcoinin bu ay patlamaya hazır olduğuna inandığını söylüyor.

Yayınladığı yeni bir videoda Swope, Ethereum ve her biri 90 milyon dolardan daha az piyasa değerine sahip iki kripto varlığının önümüzdeki haftalarda yükselişe geçeceğini düşünüyor.

Öncelikle Ethereum’un yükselişe geçtiğini belirten Swope, Ethereum 2.0’ın başarılı lansmanını vurguluyor. Swope, 2021’de başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesini beklediği Ethereum 2.0’ın sadece 0. aşamasında olduğuna dikkat çekiyor.

Swope’un diğer seçimi, Alman merkezli bir kurumsal blokzinciri çözüm firması tarafından inşa edilen Unibright (UBT).

Swope, Coke One North America’nın (CONA Services) yaz boyunca Unibright ve Unibright’ın geliştirmede önemli bir rol oynadığı açık kaynaklı bir girişimi olan Baseline Protocol ile bir blokzinciri tedarik zinciri projesi başlattığını belirtti.

Swope ayrıca, Unibright’ın Baseline ile ilgili müşteri projelerinde ilerlemeyi açıklayacağı ve şirketin “genel kullanılabilirlik sürüm adayına yaklaştığını” söylediği birleşik teknoloji yığınlarını sergileyeceği 10 Aralık’ta gerçekleşecek bir demo etkinliğine işaret ediyor:

“İşletmeler olmadan, DeFi kilitli toplam değerde (TVL) yaklaşık 14.5 milyar dolara çıkabildi. Kurumsal DeFi’nin kilidi açıldığında ne olacağını düşünüyorsunuz? Bu TVL fıstık gibi görünecek.”

Swope’un diğer seçimi ise, bir tedarik zinciri optimizasyon platformu olan Morpheus.Network (MRPH). Analist, Morpheus’un Coca Cola ile bir ortaklık kuracağını tahmin ederek, iki şirket arasında çok sayıda örtüşen kişisel bağlantıya işaret ediyor.

Swope, Morpheus’un İş Geliştirme Direktörü Benjamin Smith’in, Coca-Cola başkanı Brian Smith’in oğlu olduğunu ve aile bağlantısının iki kuruluş arasında bir ortaklıkla sonuçlanıp sonuçlanmayacağını sorguladığını belirtiyor. Swope’a göre Meksika Finans Yürütme Enstitüsü’ne (IMEF) aktif katkıda bulunan ve Coca Cola FEMSA ile çalışan Carl Wood, iki firmayı daha da birbirine bağlayan Morpheus ekibine de katıldı.

Kripto para analisti, tedarik zinciri şirketinin Latin Amerika’da faaliyet gösteren Coca-Cola FEMSA ile bağlantı kuracağını ve Unibright’ın Kuzey Amerika’yı kapsayacağını tahmin ediyor.

CoinMarketCap‘e göre MRPH, yayın saati itibariyle 0.389 dolar civarında UBT ise, yazım sırasında 0.573 dolar civarında işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar