Yükleniyor...

Astrolog Zeynep Turan: Bitcoin (BTC) Uluslararası Alanda Yasal Olarak Tanınabilir

Sabah gazetesinde astroloji köşesi hazırlayan Astrolog Zeynep Turan, bugünkü yazısında Bitcoin'e (BTC) de yer verdi.

bitcoin astroloji 2021 btc

Sabah gazetesinde astroloji köşesi hazırlayan Astrolog Zeynep Turan, bugünkü yazısında Bitcoin’e (BTC) de yer verdi.

Ana akım medyanın yavaş yavaş kripto para birimlerini kabul etmeye başlamasıyla beraber artık Bitcoin ve kripto paralar çeşitli alanlarda kendine yer ediniyor. Bunlardan biri de astroloji. Şu sıra kripto para birimleri hakkındaki regülasyonlarla da gündemdeyken, Türk astrologlar da düzenlemeler hakkında açıklamalarda bulundu. Astrolog Zeynep Turan, bugünkü yazısında Bitcoin’in uluslararası alanda tanınması adına yeni yasal düzenlemelerle karşılaşabileceğini dile getirdi. Turan, şu ifadeleri kullandı:

“Güneş-Satürn kontaği, ekonomi dünyasında ani dalgalanmaları devam ettiriyor. 3 Ocak 2009’da oğlak diziliminde kurulan Bitcoin uluslararası alanda tanınmak için yeni yasal düzenlemelere gidebilir.”

Dün verdiğimiz haberde ABD Para Birimi Kontrol Ofisi (OCC) Şefi Brian Brooks, Bitcoin’i kimsenin yasaklamayacağını, düzenlemelerin dikkatli bir biçimde hazırlanacağını ve kripto paralar hakkında güzel haberlerin yolda olduğunu ifade etti.

Yenilikler ve Fırsatlar

Yabancı astrologlar ise 2021 yılının yenilikler ve fırsatlara açık bir yıl olacağını dile getiriyor. Satürn ve Jüpiterin bir araya gelmesi bu yenilikleri önümüze sunacak. Ayrıca Kova burcu çağı başlayacak. Jüpiter en son Kova burcunday Ocak 2009 ile Ocak 2010 arasında bulunuyordu. Bu dönemde ciddi yenilikler oldu. Örneğin Barack Obama, Amerika Birleşik Devletleri’nin ilk siyahi başkanı olarak göreve başladı. Ve bizi ilgilendiren kısım: Bitcoin yaratıldı.

Bu nedenle astrologlar Bitcoin’in 2021 yılında önemli yeniliklere sahne olabileceğini düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner