Yükleniyor...

Analiste Göre Ethereum (ETH) Rakipleri Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) İçin Sırada Ne Var?

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, dijital varlık piyasaları canlanma belirtileri gösterirken, Ethereum rakipleri Terra (LUNA) ve Avalanche'ta (AVAX) ileride neler olabileceğinden bahsetti.

luna avax

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, dijital varlık piyasaları canlanma belirtileri gösterirken, Ethereum rakipleri Terra (LUNA) ve Avalanche’ta (AVAX) ileride neler olabileceğinden bahsetti.

Altcoin Sherpa, yeni bir strateji oturumunda, merkeziyetsiz finans (DeFi) ödeme ağı Terra’nın daha düşük seviyeler oluşturmaya devam ederken daha kısa zaman dilimlerinde güçlü göründüğünü söylüyor.

“Benim görüşüme göre, dört saatlik [grafik] ve EMA’lar (üstel hareketli ortalamalar) hala oldukça iyi görünüyor.”

Capture 6.png
Kaynak: Altcoin Sherpa/YouTube

Kripto para stratejisti, LUNA’nın hala yükseliş trendinde olduğuna inanırken, yedinci sıradaki kripto para biriminin düşüş sinyalleri vermeye başladığı konusunda uyarıyor.

“Çok yüksek satış hacmi geliyor ve potansiyel olarak bir tür baş ve omuz modeli oynuyor gibi görünüyor. Ancak bunu kişisel olarak shortlamak için dikkatli olurdum çünkü bence genelde süper güçlü olan şeyleri shortlamak istemezsiniz.”

Altcoin Sherpa’ya göre, 75 dolarlık fiyat alanı LUNA için iyi bir destek seviyesi sunuyor. LUNA şu anda yazı yazılırken 96.04 dolardan işlem görüyordu.

Trader’ın radarındaki bir sonraki token, Avalanche Zirvesi öncesinde bir ralli için hazırlandığını söylediği akıllı sözleşme platformu Avalanche.

“AVAX yüksek bir zaman diliminde düşüş piyasası yapısında, bence, çünkü bu daha düşük dip ve daha düşük zirvelerden bazılarını görüyoruz. Ancak şu anda çıkış yapıyor olabiliriz ve önümüzdeki haftalarda Avalanche Zirvesi yaklaşırken AVAX için bazı yükseliş katalizörleri var… Bir sonraki hedef bence yaklaşık 100 dolar olacak.”

Capture 7.png
Kaynak: Altcoin Sherpa/YouTube

Altcoin Sherpa, AVAX’ın önümüzdeki günlerde ralli yaşayabileceğinden bahsetse de, altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmeyeceğine inanıyor. Yazının yazıldığı sırada, AVAX 88.78 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner