Yükleniyor...

Binance, Biswap’ı (BSW) Listeliyor

Popüler kripto para borsası Binance, Biswap'ı (BSW) Innovation Zone'da listeleyeceğini duyurdu.

biswap

Popüler kripto para borsası Binance, Biswap’ı (BSW) Innovation Zone’da listeleyeceğini duyurdu. Açıklamaya göre BSW/BNB, BSW/BUSD ve BSW/USDT çiftleri için alım satım 16:30’d başlayacak. Kullanıcılar şu anda ticarete hazırlık olarak BSW yatırmaya başlayabilir.

BSW için para çekme işlemleri ise yarın 16:30’da açılacak. Para çekme süresi tahmini bir süredir. Kullanıcılar, para çekme işleminin gerçek durumunu para çekme sayfasında görebilirler.

Biswap (BSW) nedir?

Biswap, Binance Smart Chain üzerine kurulmuş merkeziyetsiz bir borsadır (DEX). Biswap, düşük işlem ücretleri sunar ve GameFi uygulamasına sahiptir. Biswap’ın gelirinin bir kısmı, yerel yönetim token’ı olan BSW’yi geri satın almak ve yakmak için kullanılacaktır.

Biswap, üç tip yönlendirme sistemi ve en düşük platform işlem ücretleri (%0,1) ile öne çıkıyor. Biswap’ın açıklamasına göre platform, DEX platformları için bir ölçüt olmayı hedefliyor. Token takasları için piyasadaki lider DEX platformu olma görevini üstlenmek istediklerini belirtiyorlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner