Yükleniyor...

Analiste Göre Terra (LUNA), Cosmos (ATOM) ve FTX Token (FTT) Altcoin Bu Ay Yükselebilir

Popüler kripto para analisti, Terra (LUNA), Cosmos (ATOM) ve FTX Token'ı (FTT) Mart ayı için en iyi altcoin seçimi olarak adlandırıyor.

Popüler kripto para analisti, Terra (LUNA), Cosmos (ATOM) ve FTX Token’ı (FTT) Mart ayı için en iyi altcoin seçimi olarak adlandırıyor.

Trader ve analist Jason Pizzino, merkeziyetsiz finans (DeFi) ödeme ağı Terra’nın bir aydan biraz fazla bir süre içinde 43 dolardan yaklaşık 100 dolara yükselmesinin ardından güçlü göründüğünü söyledi.

“LUNA bu kalıpların birçoğundan ve birçok direnç seviyesinden koptu ve şimdi daha yüksek seviyelerde konsolide oluyor. Dolayısıyla, özellikle BTC grafiğine (LUNA/BTC) baktığımda LUNA iyi ve gerçekten listemde. Yeni zirvelere çıktı… Tüm zamanların en yüksek seviyelerindeyken, bu temelde başka bir genel direnç olmadığı anlamına gelir.”

Sırada Cosmos var. Pizzino, BTC çiftinde (ATOM/BTC) güç kazanmaya devam ederken ATOM’un da yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

“ATOM/BTC, %50 [Fibonacci seviyesinin] üzerinde tekrar kapanmaya çalışıyor. Yeni zirvelere çıktı, %50’ye geri döndü ve şimdi daha yüksek diplerde destek buldu.”

Pizzino’nun radarındaki son altcoin, popüler borsa FTX’in token’ı FTT’dir. Pizzino, 24 Şubat’taki satış etkinliğinden sonra bile FTT’nin 40 doların üzerinde kalmayı başardıktan sonra yükselişe geçtiğini söyledi.

“Şu anda FTT hakkında sevdiğim şey, düşüş trendini kırması. Yani bu seviyelerden (40$) sıçradı ve 44 doların üzerinde konsolide olmaya çalışıyor… Yani 44 doların üzerinde iyi görünüyor ve 50 doların üzerinde ise tekrar daha güçlü görünüyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner