Yükleniyor...

Analiste Göre VeChain (VET) İçin Boğa Döngüsü Başlayabilir

VeChain (VET) fiyatları, önemli bir destek seviyesinin yeniden test edilmesinin ardından geçen hafta %50'den fazla arttı.

vechain vet boga

VeChain (VET) fiyatları, önemli bir destek seviyesinin yeniden test edilmesinin ardından geçen hafta %50’den fazla arttı. Analistlere göre son düşüş, bir kenara itilmiş yatırımcıların VET’i dipten satın almaları için son fırsat gibi görünüyor. Crypto Briefing’den Ali Martinez’e göre satın alma baskısı artmaya devam ederse, bu altcoin gelecekte %1.500’den fazla artabilir.

VeChain, pazar çapında bir düzeltme sonucunda fiyatının %46 düştüğünü gördükten sonra kritik bir destek bariyerinden geri döndü. Şimdi, VET tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru yükseliş trendini sürdürmeye hazır görünüyor.

VeChain Yeni Boğa Döngüsüne Giriyor

VeChain, iki yıllık bir konsolidasyon döneminin ardından 9 Şubat’ta ters bir baş-omuz oluşumundan çıktı. 0,035 dolarlık direnç seviyesinin kesilmesi, bu altcoin’in trendinde teknik bir perspektiften yeni bir yükseliş döngüsünün başlangıcını işaret etti. Nitekim, baş ve omuz arasındaki mesafe VET’in %1500 dolarlık rallisine işaret ediyor.

download 1 1536x839 1

Altta yatan desteğin yakın zamanda yeniden test edilmesi, yükseliş görünümünü güçlendirdi. Şimdi, VET, ters baş ve omuzlar tarafından tahmin edildiği gibi piyasa değerinin 0,56 dolara yükseldiğini görebilir.

VeChain, fiyat keşif moduna yeniden girmeden önce yükselme yolunda yalnızca bir kritik engelle karşı karşıya. Şubat sonunun tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,063 ABD dolarını geçtikten sonra, iyimser senaryoyu daha da doğrulayacak. Bu gerçekleşirse, Fibonacci geri çekilme göstergesi, bir sonraki önemli ilgi alanlarının 0,17 dolar ve 0,63 dolar olacağını gösteriyor.

Yükseliş görünümünün bozulmadan kalması için VeChain’in 0.035 dolardan baş ve omuz çizgisinin üzerinde işlem yapmaya devam etmesi gerektiğini belirtmekte fayda var. Bu destek seviyesini kıran ani bir düşüş dürtüsü, daha sert bir düzeltme olasılığını artıracaktır. Bu tür benzersiz koşullar altında, VET %78.6 veya %61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesine doğru dalabilir. Bu destekler sırasıyla 0,028 dolar ve 0,015 dolardır.

VeChain yazının yazıldığı sırada 0.05283 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi son 24 saatte ise %17 oranında yükseliş yaşadı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x