Yükleniyor...

Analistler, Ethereum (ETH) ve Litecoin’in (LTC) Yükselmesini Bekliyor

Analistler, iki büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH) ve Litecoin'de (LTC) yükseliş işaretleri gördüklerini, bu iki varlığın yakında yeni zirvelere ulaşacağını söylüyor.

Ethereum ETH ve Litecoin

Analistler, iki büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH) ve Litecoin’de (LTC) yükseliş işaretleri gördüklerini, bu iki varlığın yakında yeni zirvelere ulaşacağını söylüyor.

Ethereum ve Litecoin her zaman gelecek vaat eden varlıklar olarak kabul edildi. Ethereum bir zamanlar diğer tüm altcoinler için temel oluştururken, Litecoin kripto endüstrisindeki birçok kişi tarafından “dijital altın” olarak adlandırılan Bitcoin’in yanında “dijital gümüş” olarak görüldü.

Uzun bir süre düşük seviyelerde işlem yapan dijital varlıklar için analistler ve trader’lar her ikisinin de yükselmesini ve yeni zirveler oluşturmalarını bekliyorlar.

Ethereum’da (ETH) İlk Hedef 195 Dolar

Trader CryptoMichNL, en büyük ikinci para Ethereum’un yükseleceğine inanıyor. Yazım zamanında CoinMarketCap’a göre ETH, 176 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Analist bugün attığı tweet’inde, ETH’nin altı aydan daha uzun süren düşüş trendini kırdığına inandığını ve ilk önce 195 dolara yükselmesini ve daha sonra 225 dolara ulaşmasını beklediğini belirtti.

Ancak söylenenlerin geçerli olabilmesi için Ether’in 177 dolardaki direncin üstesinden gelmesi gerekiyor.

Stablecoin’ler Ethereum’a Değer Katıyor

Araştırma şirketi Messari’nin analisti Ryan Watkins, stalbecoin’ler için Ethereum’un geçmişe kıyasla artık daha popüler hale geldiğini bildiren bir dizi tweet attı ve şunları söyledi:

Stablecoin transfer maliyeti işi Ethereum’un ETH’sinin lehine çevirdi.

Watkins, bir sonraki tweet’inde ETH ekonomisinin artık istikrarlı değer transferinin hakimiyeti altında olduğunu ve bunun büyük ölçüde USDT’nin Ethereum’a göçünden kaynaklandığını belirtti.

“LTC için 90 Dolar Seviyesine Kadar Bir Engel Görünmüyor”

Kripto para trader’ı “Nebraskangooner”” LTC yatırımcıları için iyi bir haber verdi ve kripto paranın 90 dolara yükseleceğini, LTC’nin bu hedefe ulaşmasının önünde hiçbir engel olmadını belirtti. Bununla birlikte analist, herhangi bir LTC pozisyonuna girmek için acele etmediğini söyledi.

Litecoin’de (LTC) Boğa İşaretleri

Başka bir kripto para trader’ı DTCcryptotrades, LTC’nin günlük grafikte 200 EMA ve Baş ve Omuz modelinin üzerinde birkaç boğa işaretinin oluştuğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner