Yükleniyor...

Analistler Metacade için 2023 Tahminini Yaptı! (Sponsorlu)

Analistler, 2023'ün başındaki yükselişin ardından kripto para piyasalarını inceliyor.

metacade sponsorlu 5

Analistler, 2023’ün başındaki yükselişin ardından kripto para piyasalarını inceliyor. Bu kapsamda Metacade, özellikle MCADE token presale’ının güçlü bir şekilde devam ettiği göz önüne alındığında, şu anda takip edilmesi gereken en iyi kripto para olarak göze çarpıyor.

Bazıları MCADE’in önümüzdeki yıllarda GameFi sektöründeki en büyük isimlere rakip olabileceğini düşünüyor ve bu da ona gelecekteki fiyat hareketleri için büyük bir potansiyel sağlıyor. Şu anda izlenmesi gereken önemli bir kripto para olarak görülen Metacade, güçlü temel özellikleri sayesinde yılın potansiyelli yatırım fırsatlarından biri haline gelebilir.

Metacade Potansiyelli Kripto Para Olarak Öne Çıkıyor

Kazanmak için oyna (Play to Earn:P2E) oyunları, P2E oyunları oynayan oyuncu sayısının her geçen yıl artmasıyla birlikte, blok zinciri gelişiminin önde gelen alanlarından biri haline geldi. 2022’nin sonunda blockchain oyunları, blockchain üzerinde gerçekleşen tüm işlemlerin yüdze 52’sini oluşturdu ki bu henüz 4 yaşında olan bir sektör için oldukça büyük bir başarı.

Web3’ün en heyecan verici projelerinin çoğu GameFi sektöründe bulunabilir; Axie Infinity ve Decentraland 2020 ve 2021 yılları arasında 100 kattan fazla artış kaydetti. İlk 13 haftada 7,3 milyon dolar yatırım alan kripto presale’i ile uzmanlar Metacade’in izlenmesi gereken potansiyelli bir kripto para olduğunu düşünüyor.

Metacade’in kripto presale’i, ilk presale aşamalarında tamamen tükendi ve şimdi 0,0155 dolarlık fiyatıyla 5. aşamada bulunuyor. MCADE’in fiyatı etkinlik boyunca kademeli olarak 0,008 dolardan 0,02 dolara yükselecek ve token’ın bir daha bu düşük fiyat seviyesine dönmesi pek olası değil. Hiç şüphesiz Metacade şu anda izlenmesi gereken bir kripto para. Peki MCADE ne kadar değerli hale gelebilir?

Metacade Fiyat Tahmini: MCADE 2025 Yılında 5 Dolara Ulaşabilir mi?

MCADE token’ı, presale tamamlandıktan sonra borsalarda piyasaya sürülecek ve metaverse oyun salonu, topluluğuna çok çeşitli P2E oyunları sunmaya başlayacak. 2023’ün sonunda, blok zincirindeki en iyi P2E oyunlarından bazılarını oynamak için Metacade’e giderek daha fazla kullanıcı katıldıkça MCADE’in değeri 1 dolara kadar fırlayabilir. Bu değer, presale sonundan itibaren 50 katlık bir getiri anlamına geliyor.

Metacade, şu anda 2024-25 yılları için öngörülen bir sonraki kripto boğa piyasası öncesinde fiyat keşfine girmiş olacak. Bu süre zarfında MCADE token’ı gerçekten yükselişe geçebilir. Uzmanlar, 2025 yılında Metacade için 7 dolarlık bir fiyat seviyesi öngörüyor ki bu da presale sonundan itibaren 350 kat kazanç demek.

Metacade Nedir?

Metacade, blok zincirindeki ilk topluluk odaklı oyun salonudur. İzlenmeye değer en iyi kripto para olmasının en önemli nedenlerinden biri, Ethereum’da bulunabilecek en geniş P2E oyun yelpazesini sunacak olması ve her deneyimin oyunculara oldukça cömert finansal ödüller sunacak olmasıdır.

Platform aynı zamanda Web3 kullanıcılarının en son trendlere ve önemli oyun alfalarına erişebilecekleri ve sayısız şekilde kripto para kazanabilecekleri canlı bir topluluk merkezine de ev sahipliği yapacak. Metacade ayrıca pasif bir gelir elde etmek için MCADE stake etmek de dâhil olmak üzere çeşitli DeFi hizmetlerini de desteklemektedir.

MCADE Nasıl Çalışıyor?

Bu metaverse oyun salonu, kapsamlı bir P2E oyun deneyimi sunmak için gündelik ve rekabetçi oyun konseptlerini birleştiriyor. Bireysel oyuncular, oyun salonu tarzı P2E oyunlarında sonsuz seviyelerde ilerledikçe MCADE token’ları kazanabilirken, rekabetçi oyuncular büyük kripto ödülleri kazanabilmek amacıyla ücretli giriş turnuvalarına katılabilirler.

Topluluk merkezi de MCADE token ödülleri sağlayacak. İçerik üreticileri oyun incelemeleri yayınlayabilir, görüşlerini paylaşabilir, diğer kullanıcıların paylaşımlarıyla etkileşime girebilir ve Metacade projesinin özünde toplulukla etkileşim olduğu için bu süreçte bir kripto geliri elde edebilir.

Üstüne üstlük Metacade, Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) özelliği aracılığıyla kullanıcıları için yeni iş fırsatları da yaratıyor. Kripto meraklıları, blok zincirinde bir kariyer başlatmak için Metacade’in partner projelerinde yarı zamanlı, geçici ve tam zamanlı işler için başvurabilecekler.

MCADE token sahipleri bunları ücretli giriş turnuvalarına katılmak, projeyi desteklemek için stablecoin ödülleri kazanmak üzere stake etmek ve ekosistemde bulunan özel ürünleri satın almak için kullanabilir.

MCADE Ezber Bozuyor

Metacade gerçekten de dikkat edilmesi gereken bir kripto para birimi. Platform, metaverse oyun salonundaki P2E oyunlarının ötesine geçen çeşitli özellikler aracılığıyla büyük kazanç potansiyellerini bir araya getirecek ve Web3’teki sosyal etkinlik için merkezî bir platform görevi görecek.

Bunun dışında, Metagrants programı erken aşamadaki blok zinciri projelerini doğrudan destekleyecek. P2E oyun geliştiricileri, yeni oyunlardan hangisinin en iyisi olduğuna karar vermek için oy kullanacak olan Metacade topluluğuna tekliflerini sunacak. Ardından, en çok talep gören P2E oyunlarına, fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olmak için fon sağlanacak.

MCADE Satın Almaya Değer mi?

MCADE müthiş bir yatırım potansiyeli sunuyor ve izlenmesi gereken en iyi kripto paralardan biri olarak lanse ediliyor. Aslında, MCADE gelecekteki yukarı yönlü fiyat hareketleri için çok yüksek bir potansiyele sahip olduğundan ve fiyatı düşük göründüğünden, presale yılın yatırım fırsatlarından biri olabilir.

MCADE’in şu anki değeri 0,0155 dolar ve bu seviyelerde uzun süre kalması pek olası değil, bu nedenle yatırımcılar çok geç olmadan yatırım yapmak için ellerini çabuk tutmalı. Uzmanlar, 2023 ve sonrasında yüksek fiyat hareketleri öngörerek Metacade’i takip listenize eklemek için potansiyelli kripto paralardan biri haline getiriyor.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner