Analistlere Göre Bitmex Etkisiyle Ripple (XRP) Büyük Oranda Yükselecek • Coinkolik
Yükleniyor...

Analistlere Göre Bitmex Etkisiyle Ripple (XRP) Büyük Oranda Yükselecek

Dev Bitcoin türev borsası BitMEX, 23 Ocak'ta borsadaki ünlü Bitcoin takasına (swap) benzeyen yeni bir “Ripple USD (XRP USD)" takasını kullanıma açacağını açıklamıştı.

Ripple USD XRPUSD swap

Dev Bitcoin türev borsası BitMEX, 23 Ocak’ta borsadaki ünlü Bitcoin takasına (swap) benzeyen yeni bir “Ripple USD (XRP USD)” takasını kullanıma açacağını açıklamıştı. Böylece yatırımcılar Ripple (XRP) ile yüksek kaldıraç oranları ile kaldıraçlı işlem yapabilecekler.

BitMEX tarafından yapılan son duyuru şu şekilde:

BitMEX’te XRP token’ında (XRPUSD) yeni kalıcı takas işleminin 5 Şubat 2020’de UTC’de 04:00 başlayacağını (TSİ 07:00 duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BitMEX, şu anda kripto para piyasasının en büyük kaldıraçlı ticaret platformu. Borsa, kaldıraçlı Bitcoin işlemlerinde şimdiye kadar 2 trilyon dolarlık hacme ulaşarak toplam kripto para piyasasının toplam değerinden 7 kat fazla hacmi gördü. Borsanın XRP’de kaldıraçlı işlemleri başlatmasının piyasaya yansımasının olumlu olacağı düşünülüyor.

Ripple (XRP) Sıçrama Yapmanın Eşiğinde

Kripto para analisti Sean Nance, BitMEX sözleşmelerinin açılmasının XRP’nin değerini yükselteceği görüşünde. Analist, Mayıs ayına kadar XRP’nin 0,45 dolara kadar yükseleceğini ve ardından yüzde 80 düşebileceğini gösteren bir grafik paylaştı.

Trader Mitoshi Kaku da XRP’nin BitMEX etkisiyle yükseleceğini düşünenler arasında. Analist, yeni gelişmenin XRP için yükseliş sinyali olduğunu belirtti.

Başka bir kripto para trader’ı olan Bagsy, yeni lansmanın uzun zamandır düşüş trendinde olan XRP için kurtarıcı görevi göreceğini söyleyerek yükselişin başlayacağını ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x