Yükleniyor...

Analistlere Göre Bitmex Etkisiyle Ripple (XRP) Büyük Oranda Yükselecek

Dev Bitcoin türev borsası BitMEX, 23 Ocak'ta borsadaki ünlü Bitcoin takasına (swap) benzeyen yeni bir “Ripple USD (XRP USD)" takasını kullanıma açacağını açıklamıştı.

Ripple USD XRPUSD swap

Dev Bitcoin türev borsası BitMEX, 23 Ocak’ta borsadaki ünlü Bitcoin takasına (swap) benzeyen yeni bir “Ripple USD (XRP USD)” takasını kullanıma açacağını açıklamıştı. Böylece yatırımcılar Ripple (XRP) ile yüksek kaldıraç oranları ile kaldıraçlı işlem yapabilecekler.

BitMEX tarafından yapılan son duyuru şu şekilde:

BitMEX’te XRP token’ında (XRPUSD) yeni kalıcı takas işleminin 5 Şubat 2020’de UTC’de 04:00 başlayacağını (TSİ 07:00 duyurmaktan gurur duyuyoruz.

BitMEX, şu anda kripto para piyasasının en büyük kaldıraçlı ticaret platformu. Borsa, kaldıraçlı Bitcoin işlemlerinde şimdiye kadar 2 trilyon dolarlık hacme ulaşarak toplam kripto para piyasasının toplam değerinden 7 kat fazla hacmi gördü. Borsanın XRP’de kaldıraçlı işlemleri başlatmasının piyasaya yansımasının olumlu olacağı düşünülüyor.

Ripple (XRP) Sıçrama Yapmanın Eşiğinde

Kripto para analisti Sean Nance, BitMEX sözleşmelerinin açılmasının XRP’nin değerini yükselteceği görüşünde. Analist, Mayıs ayına kadar XRP’nin 0,45 dolara kadar yükseleceğini ve ardından yüzde 80 düşebileceğini gösteren bir grafik paylaştı.

Trader Mitoshi Kaku da XRP’nin BitMEX etkisiyle yükseleceğini düşünenler arasında. Analist, yeni gelişmenin XRP için yükseliş sinyali olduğunu belirtti.

Başka bir kripto para trader’ı olan Bagsy, yeni lansmanın uzun zamandır düşüş trendinde olan XRP için kurtarıcı görevi göreceğini söyleyerek yükselişin başlayacağını ifade etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner