Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Balinasından Kripto Para Yatırımcılarına Uyarı

Bir Bitcoin (BTC) balinası, BTC'nin iddia edildiği gibi yeni bir uzun vadeli bir boğa koşusunun eşiğinde olduğuna inanmıyor.

Bitcoin BTC Balinası Kripto Para Yatırımcılarını Uyardı

Bir Bitcoin (BTC) balinası, BTC’nin iddia edildiği gibi yeni bir uzun vadeli bir boğa koşusunun eşiğinde olduğuna inanmıyor.

Toplulukta Joe007 olarak bilinen anonim Bitcoin balinası, son iki ay içinde Bitfinex’in en iyi trader’ıydı. Aralık ayından Ocak ayına kadar toplamda 20 milyon dolar kâr elde etti.

Her ne kadar bir dizi kripto analisti Bitcoin’in bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyelerini çıkabileceğini söylüyor olsa da Joe öyle düşünmüyor ve BTC’nin yükselmesi için para girişine ihtiyacı olduğunu söylüyor. Joe, aksini iddia edip BTC’yi sihirli bir varlık gibi gösterenlerin de ticaretten anlamadığını belirtiyor.

Joe, dikkat edilmesi gereken ilk şeyin kripto para birimlerine giriş veya çıkış yapan para miktarı olduğunun altını çiziyor.

Tether’in Piyasa Değeri En Büyük Gösterge

Bitcoin balinası ayrıca kripto para piyasalarına ne kadarlık bir para girdiğinin göstergesi olarak en büyük stablecoin USDT’nin piyasa değerinin izlenmesi gerektiği şu şekilde açıkladı:

Aslında, geçen yılın Temmuz ayından bu yana Tether’in piyasa değerindeki büyüme fazla değil. Bu yüzden yeni bir boğa piyasasının ortasında olduğumuz söylemleri gerçeği yansıtmıyor.

Balina, kripto trader’larının dikkatini çeken diğer teknik ve temel faktörlerin sadece şekil ve gürültüden ibaret olduğunu iddia etti. 2019’un Temmuz ayının sonlarında, Tether’in piyasa değeri 4 milyar dolardı. CoinMarketCap’a göre, yazının kaleme alındığı sırada Tether’in toplam piyasa değeri 4.6 milyar dolar seviyesinde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner