Yükleniyor...

Analistlere Göre Bu Altcoin Patlama Yapmaya Hazır

Popüler iki kripto para analisti, uzun geçen kripto kışında unutulmuş bir altcoin’in patlamaya hazır olduğunu öne sürdü.

Pandora’nın Kutusundan Çıkan Altcoin Patlamaya Hazır

Popüler iki kripto para analisti, uzun geçen kripto kışında unutulmuş bir altcoin’in patlamaya hazır olduğunu öne sürdü.

“Çin’in Ethereum’u” Ethereum’u Takip Edebilir

Analist TraderXO, NEO’nun Ethereum’un 2020’deki yükselişini takip edebileceğini söyledi. ETH, yıla 130,47 dolar seviyesinden başlayarak yüzde 110’a yakın değer kazandı. Yazım sırasında ise ikinci en büyük kripto para birimi 266 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Ethereum gibi akıllı sözleşmeler platformu olan NEO, her zaman Ethereum’un rakibi olarak görülmüş, hatta “Çin’in Ethereum’u” olarak isimlendirilmektedir.

NEO, 2019 yılına 8,72 dolardan başladı ve şu ana kadar yüzde 75 artış yaşadı. Toplam piyasa değerine göre 19. sırada yer alan NEO, yazım sırasında 15,24 dolardan işlem görüyor. TradeXO, NEO’un ivme kazanıp patlama yapabilmesi için 16,78 dolar seviyesinde bulunan direnci kırması gerektiğini söylüyor. Analist altcoin için düşüncelerini şu şekilde ifade etti:

NEO, uyuyan bir dev mi? Kesinlikle, fırsat oluşacak olursa alım için bekliyorum. Ayrıca, küçük bir kıvılcım için 2020’de projeden yapılacak önemli duyuruları yakından takip ediyorum.

https://twitter.com/TraderX0X0/status/1228702712788869120

Altcoin Uçuşa Hazır

NEO hakkında olumlu görüşlere sahip olan başka analistler de bulunuyor. Texas West Capital’in kurucusu ve kripto para analisti Scott Melker, NEO’nun, neredeyse 10 aydır var olan ters omuz baş omuz formasyonunun onaylandığını belirtti.

NEO’nun uçuş yapmasını bekleyen Melker, kısa vadede piyasanın geri kalanıyla birlikte NEO’nun düşebileceği konusunda da yatırımcıları uyardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner