Yükleniyor...

Analist: XRP %1532 Yapacağı Ralli Yolunda

Twitter'daki ünlü kripto para analisti Magic, 2020 yılına hızlı başlayan XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini gördüğü 2017 yılına benzer bir performans gösterdiğini söylüyor.

Ripple XRP Ralli

Twitter’daki ünlü kripto para analisti Magic, 2020 yılına hızlı başlayan XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini gördüğü 2017 yılına benzer bir performans gösterdiğini söylüyor.

XRP Büyük Bir Parabolik Yükselişin Eşiğinde

XRP, 2017 yılında muazzam oranda değer kazanmıştı. 10 Aralık 2017’de 0,2352 dolar seviyelerinde seyreden kripto para birimi çok kısa bir süre içinde 3 Ocak’a kadar 3,84 dolar seviyesine ulaştı. Ayrıca dikkat çeken başka bir detay ise XRP, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.089 dolara ulaşmasından sadece iki hafta sonra en yüksek seviyesine ulaştı. O zamandan beri düşüş trendinde olan kripto para birimi 2019’un sonlarında dibi gördü ve yükselişe geçti.

Analist geçmişin gelecekten öngörülerde bulunmak için yüzde 100 garantili bir yöntem olmadığını hatırlatıyor ve oldukça değişken olan kripto para piyasasında her şeyin olabileceğinin altını çiziyor.

Öte yandan analist, XRP grafiğinin neredeyse 2017 ile aynı göründüğünü ve parabolik bir ralli aşamasına doğru yaklaştığı görüşünde. Böyle düşünmesine sebep olan en büyük faktörün ise popüler kripto paranın tüm dirençleri tek tek kırması.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner