Anasayfa Altcoinler Ethereum (ETH) Analistlere Göre Kayıplara Karışan Ethereum (ETH) Geri Dönüyor

Analistlere Göre Kayıplara Karışan Ethereum (ETH) Geri Dönüyor

Bitcoin 2019’da yıldızlar gibi parlarken ve yüzde 90’nın üzerinde yükselirken en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) kayıplara karışmıştı. Yatırımcılarını üzen ETH ayrıca altcoin’lerdeki çöküşe de güçlü bir katkıda bulundu. Ancak analistlerin Ethereum hakkındaki fikirleri değişmeye başladı ve bu yıl için olumlu görüşler paylaşıyorlar.

Ethereum (ETH) Yükseliş Hazırlığında

Kripto para analisti Polar Hunt, geçtiğimiz günlerde ETH’nin geçen yılın Temmuz ayından bu yana yükselen bir kama modelinde işlem yaptığını belirtti. Analist ayrıca şunları söyledi:

Mevcut BTC Fiyat hareketi ETH’yi 238 dolara kadar çıkaracak.

Ethereum’un 238 dolara yükselmesi için mevcut fiyat seviyelerinden neredeyse yüzde 50 oranında artış göstermesi gerekiyor. En büyük ikinci dijital varlığın yükseleceğini düşünen sadece Polar Hunt değil.

Ethereum (ETH) Boğa Eğiliminde

Tanınmış kripto para trader’ı Satoshi Flipper, geçtiğimiz günlerde Ethereum haftalık grafiğinin 120 dolar civarında düştükten sonra nispeten yükseliş işaretleri gösterdiğini belirtti.

Ayrıca analist, trendleri daha kolay belirlemek amacıyla kullanılan özel bir grafik tekniği olan Heiken Ashi mumlarının haftalık grafikte yeşile döndüğünü ve orta vadeli bir boğa trendinin oluştuğunu düşündüğünü söyledi.

Flipper, Ethereum’un altı ay boyunca fiyat hareketini kısıtlayan ve boğalar için iyi bir zemin hazırlayan düşen bir kamadan çıktığını da sözlerine ekledi.

Ethereum (ETH) için Uzun Vadeli Görünüm

Ethereum için yükselişi sadece orta vadede de görünmüyor. Trader CryptoWolf, Bitcoin ve Ethereum’un ilk yıllarındaki grafikleri üst üste koyup bir karşılaştırma yaptı ve Ethereum’un ürkütücü bir şekilde Bitcoin’i takip ettiğini ve iki kripto para biriminin ilk günlerinden beri afaki bir yatırım getirisi sağladığını kaydetti.

Analistin görüşüne göre, eğer Ethereum, Bitcoin’i takip etmeye devam ederse “on yılın” yatırımı olabilir.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

775BeğenenlerBeğen
197TakipçilerTakip Et
12,173TakipçilerTakip Et
72AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar