Yükleniyor...

Analistten kritik Ripple (XRP) değerlendirmesi!

XRP'nin düşüşüyle ​​birlikte, X'in önde gelen kripto analistlerinden Dark Defender, kritik destek seviyesi için kısa vadeli yükseliş tahminlerini paylaştı.

Fotoram.io 43

XRP‘nin düşüşüyle ​​birlikte, X’in önde gelen kripto analistlerinden Dark Defender, kritik destek seviyesi için kısa vadeli yükseliş tahminlerini paylaştı.

X’in tanınan analistlerinden Dark Defender, XRP’ye yönelik yapmış olduğu yorumlar ille dikkat çekti. Analist, XRP‘deki yükselişin 0,6649 dolarlık destek seviyesi tarafından tetiklendiğini gösteriyor. Bunu 4 saatlik zaman dilimi grafiğinden gösterdi ve bu destek seviyesinin çok önemli olduğunu vurguladı. Bu seviye devam ederse XRP’nin yükseliş eğilimini sürdürmesi muhtemel. Ancak bu seviyenin altına kırılması durumunda daha fazla düşüş yaşanabilir

Ekran Resmi 2023 11 08 14.39.21

XRP’nin yükseliş eğilimine devam etmeden önce kısa bir süre bu alanda konsolide olacağına inanıyor. Grafikte XRP’yi destek seviyesinin üzerinde tutacak ve konsolidasyon aşamasından sonra hızla uçuracak bir yol çizdi.

XRP’nin 0,7 doların altına düşmesine rağmen Dark Defender’ın XRP için yükseliş tahminleri var. Analist, 0,8737 dolar ve 1,0593 dolar olmak üzere iki kısa vadeli hedef belirledi. Bu, XRP’yi bu yılın en yüksek fiyatına gönderecek ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı açılan davada olumlu bir kararın ardından Temmuz ayında elde edilen 0,93 dolarlık zirveyi aşacak.

Uzun vadeli hedefleriyle şaşırttı!

Dark Defender, uzun vadede XRP’nin 1,88 ve 5,85 dolara ulaşmasını bekliyor. Uzun vadeli hedefler ise daha iddialı. Ancak XRP’nin yükseliş eğilimi devam ederse bu hedeflere yakın zamanda ulaşılabilir.

Her ne kadar Dark Defender’ın tahmini güçlü teknik analizlere dayansa da, kripto piyasası volatilite ve öngörülemezlik ile ünlüdür. XRP, tahmin edilen fiyatlardan önemli ölçüde daha yüksek bir artış gösterebilir ancak aynı zamanda önemli ölçüde düşebilir. Bu nedenle yatırımcıların riski göz önünde bulundurması tavsiye ediliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner