Yükleniyor...

Binance hatası nedeniyle yüzde 150 artan altcoin piyasayı salladı

ORDI, Binance listeleme hatası nedeniyle bir haftada yaklaşık yüzde 150 arttı.

ORDI

ORDI, Binance listeleme hatası nedeniyle bir haftada yaklaşık yüzde 150 arttı.

ORDI, Binance’in listeleme duyurusunun ve yanlışlıkla Bitcoin Ordinals projesine bağlamasının ardından yüzde 82 artış gösterdi. Tüm haftaya bakıldığında ise yüzde 150 yükseldiği kaydedildi.

Son 24 saat içinde token’ın fiyatı 7,49 dolar’dan 13,66 dolar’a sıçradı. Ancak ORDI fiyatı, 8 Mayıs 2023’te kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 29,16 doların halacoldukça altında yer aldı. Token, 11 Eylül 2023’teki tüm zamanların en düşük seviyesinden bu yana yüzde 381,95 oranında artış göstermiş oldu.

ORDI’nin piyasa değeri de son 24 saat içinde yüzde 22,5 artışla 277 milyon dolara yükseldi. Bu göstergeye göre, token CoinMarketCap sıralamasında 127. sırada yer aldı.

Aynı zamanda, ORDI işlem hacimleri çarpıcı bir büyüme gösterdi. İşlem hacmi 24 saat içinde yüzde 320 artarak 506 milyon dolara ulaştı. Bu, ORDI’yi 24 saatlik işlem hacmine göre ilk 10 kripto para birimine itti.

Binance ORDI’yi listeliyor

Daha önce Binance, ORDI’nin platformunda listelendiğini duyurmuştu. Kripto topluluğu, tokenin popüler Ordinals projesine ait olduğuna inanıyordu.
Ancak Ordinals’ın yaratıcısı Casey Rodarmore, ORDI token’ın projesiyle hiçbir ilgisi olmadığını belirtti. Binance temsilcilerinden varlık listeleme duyuru sayfasındaki tüm bilgileri kaldırmalarını istedi.

Kripto borsası ORDI verilerini yeniden başlattı ve Ordinals’a atıfta bulunan tüm bağlantıları kaldırdı. Duyuruya göre ORDI, Bitcoin ağında BRC-20 standardına uygun olarak oluşturulan ilk token oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner