Yükleniyor...

Binance’te listelendiği gibi yüzde 40 arttı: Tether’e karşı takas edilebilecek

Bitcoin blokzincirinde basılan bir BRC-20 token koleksiyonu olan Ordinals, kripto borsası Binance'te listelendikten sonra son 24 saat içinde yüzde 40,8 artışla 10,19 dolara yükseldi.

bitcoin 1

Bitcoin blokzincirinde basılan bir BRC-20 token koleksiyonu olan Ordinals, kripto borsası Binance’te listelendikten sonra son 24 saat içinde yüzde 40,8 artışla 10,19 dolara yükseldi.

Binance’in 7 Kasım tarihli duyurusuna göre, kullanıcılar artık Ordinals’ı (ORDI) Tether’e karşı takas edebilecek. Borsa, ORDI token için geliştiricilerden herhangi bir listeleme ücreti talep etmediğini ve para çekme işlemlerinin 8 Kasım’da açılacağını belirtti. İlk teşviklerin bir parçası olarak, borsaya en az 72 ORDI yatıran ilk bin kullanıcı 50 USDT’lik bir işlem iadesi kuponu aldı.

Bitcoin Ordinals nedir?

Bitcoin Ordinals, her bir satoshi’ye ya da bir Bitcoin’in 1/100 milyonuna benzersiz bir numara atayarak takip ve transferi mümkün kılan bir numaralandırma sistemidir. Her bir satoshi’ye ek bir veri katmanı ekleyen yazım işlemi ile birlikte bu, kullanıcıların Bitcoin blokzincirinde benzersiz dijital varlıklar basmasına olanak tanır. Binance’de listelenen mevcut token ORDI, Bitcoin Ordinals geliştiricileriyle ilişkili değildir.

Ocak ayında Web3 geliştiricisi Rodarmor tarafından icat edilen BRC-20 tokenları, 15 yıllık bir blokzincirindeki en büyük teknolojik gelişmelerden biri olarak popülaritesini artırdı. BitKeep (şimdi Bitget Wallet) gibi kendi kendine saklama cüzdanı sağlayıcıları, Haziran ayından bu yana BRC-20 token yatırma ve çekme işlemlerini mümkün kıldı. BRC-20 tokenlarının toplam piyasa değeri şu anda 1,34 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner