Yükleniyor...

Analistten Önemli Uyarı: Chainlink (LINK) Zarara Uğratabilir!

Bir analiste göre popüler kripto para birimi Chainlink (LINK), düşüş yaşayarak yatırımcısını zarara uğratabilir.

link analizi

Bir analiste göre popüler kripto para birimi Chainlink (LINK), düşüş yaşayarak yatırımcısını zarara uğratabilir.

Chainlink, 2017’den beri altcoin trader’ları için kripto para pazarının sevgilisi olmasına rağmen, şu anda bazı büyük türbülanslarla karşı karşıya. Bu yaşananların benzeri yıllardır görülmemiş durumda.

Kripto para birimi, sürekli olarak yeni zirveler belirleme kabiliyetiyle ün kazandı ve piyasanın geri kalanı 2018’in başındaki çöküşün ardından daha düşük seviyelere indi. Bu güç, nihayetinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 dolara ulaşmasına ve piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto para olarak bir yer edinmesine neden oldu.
Bununla birlikte, bu yüksek seviyelere ulaştıktan sonra, fiyatı hızlı bir şekilde düşmeye başladı ve sonuçta, geçen ayın sonuna doğru 7,50 dolarlık bir seviye görüldü.

O zamandan beri fiyatı bu düşük seviyelerden toparlanmış olsa da, son dönemdeki yüksek seviyelerini yeniden yakalayabilmek için önünde daha uzun bir yol var. Bu nedenle, düşüş trendini tersine çevirmek ve v şeklinde bir toparlanmaya başlamak için yeterli satın alma baskısı bulmadan önce daha da fazla zayıflık görme ihtimali var.

link analiz

LINK, Düşüş Yaşayabilir!

Bir analist, anlamlı bir destek bulamadan önce LINK’in 7,00 doların altına düşeceğine inanıyor. Chainlink, yazının yazıldığı sırada 9.39 dolardan işlem görüyordu. Bu, bu hafta başında belirlenen 8.40 dolarlık son düşük seviyelerden hafif bir toparlanmaya işaret ediyor. Bu düşüş kısa sürdü ve 8 dolar ortasındaki satın alma baskısı önemli görünüyor. Bu nedenle, kripto para biriminin bir sonraki trendinin nerede olacağı büyük ölçüde burada var olan satın alma desteğine verdiği tepkiye bağlı olacaktır.

Bu seviyenin altında devam eden herhangi bir düşüş, önümüzdeki günlerde ve haftalarda daha fazla kayıp görmesi için kapıları açabilir. Bir analist, Chainlink’in (LINK) yakın vadede nerede trend olabileceği konusundaki düşüncelerini paylaşırken 7 doların altına doğru bir düşüş beklediğini açıkladı:

“LINK güncellemesi: Piyasadaki Temmuz rekoru değerini görmek istiyorum. Sonraki olumsuz hedefler olarak ‘Ağustos açılışı’ ve ‘Ağustos ayının en düşük seviyelerini’ bekliyorum.”

Bu seviyeler de 7 dolar seviyesinin hemen altında yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner