Yükleniyor...

Analiz şirketi yetkilileri, altcoin’lerin fiyatının artabileceğini öngörüyor

Kripto analiz şirketi Glassnode'un kurucu ortakları, altcoin'lerin de BTC ve Ether'in yükselişini takip edeceğine inanıyor.

Kripto analiz şirketi Glassnode’un kurucu ortakları, altcoin’lerin de BTC ve Ether’in yükselişini takip edeceğine inanıyor.

X üzerinde paylaşım yapan kurucu ortaklar Jan Happel ve Yann Allemann, toplam altcoin piyasa değerinin şu anda yükseldiğini ve bunun altcoin’ler için de yükseliş anlamına geldiğini vurguladı.

“Altcoin’ler harekete geçmeden önce daha ne kadar geri planda kalmaya devam edecek? Bitcoin, piyasayı yönlendirmeye devam ediyor ancak daha yakından göz atıldığında toplam altcoin piyasa değerinin de arayı kapattığı görülüyor. Ether ve BTC’nin öncülük etmesiyle potansiyel bir altcoin yükselişinin eşiğinde yer alıyoruz.”

grafik 2

Happel ve Allemann, Bitcoin fiyatında volatilitenin artacağını ancak rallinin devam edeceğini iddia etti.

İkili, lider kriptonun 40.000 dolara kadar düşebileceğini ancak yükseliş trendinin devam edeceğini ifade etti.

“Teknik olarak bakıldığında Bitcoin, 46.000 dolara doğru ilerliyor. 40.000 dolar ila 46.000 dolara arasında değişken hareketler bekliyoruz.”

grafik

Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada Bitstamp verilerine göre 43.818 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner