Yükleniyor...

Cardano (ADA) ben de varım dedi: İnanılmaz bir yükseliş!

Kripto piyasasının boğa iştahıyla ilerleyişine Cardano da (ADA) dahil oldu; Yüzde 35 yükseldi!

ADA yükseliş

Kripto piyasasının boğa iştahıyla ilerleyişine Cardano da (ADA) dahil oldu; Yüzde 35 yükseldi!

Kripto para piyasası düşüş beklentilerinin çoğaldığı bugünlerde tekrar atağa kalktı. Altcon’lerde inanılmaz yükselişler görüldü. Özellikle majör coin’ler, piyasa değerleri yüksek olmasına rağmen güçlü ivmesini korumaya devam ediyor. Majör coin’lerden Cardano, ağ aktivitesi ve sosyal metriklerde ön plana çıkmasının meyvesini toplamaya başladı. ADA, son 24 saatte yüzde 35’lik bir yükseliş yaşadı.

Kripto piyasasının hafta sonuna boğa iştahıyla girmesiyle, ADA dikkat çeken bir yükseliş yaşadı. ADA, günün en çok değer kazanan kripto para birimlerinden birisi oldu.

Cardano (ADA) yükselişini başlattı: Neler olabilir?

Kripto piyasasında boğa hakimiyeti söz konusu. Düşüş beklentilerinin artmasına rağmen kripto para birimlerinde artış devam ediyor. Popüler kripto para birimi Cardano (ADA), yükselişiyle dikkatleri üzerine çekti.

CoinMarketCap’ten elde edilen verilere göre, ADA işlem hacmi son 24 saatte yüzde 290 artış yaşadı. Ayrıca ADA piyasa değeri de son 24 saatte yüzde 33 oranında yükseldi. ADA, 22,5 milyar dolar piyasa değeriyle, piyasa değeri bakımından en iyi sekizinci kripto para birimi konumunda.

ADA Cardano

Popüler kripto para birimi ADA, son yükselişiyle birlikte önemli bir kırılıma imza attı. Ayrıca ADA, 0,6485 ila 0,69 dolar arasında yer alan potansiyel satış bölgesine de ilk temasını gerçekleştirdi. ADA, 0,6485 dolardan geri çekilme yaşasa da güçlü yapısını korumaya devam ediyor. Daha fazla alıcıların ADA’ya yönelmesi halinde, fiyat pembe kutuya girebilir. Bu durumda ADA, 0,69 doları test edebilir. Popüler kripto para birimi 0,69 doları kırması halinde majör direnç noktası olan 0,74 doları hedefleyebilir. Bu bölge, ADA’nın Mayıs 2022’deki düşüş başlangıcı olarak biliniyor. Bölgenin kazanılması halinde, ADA boğası sürebilir.

Diğer taraftan ADA, yaşadığı sansasyonel yükseliş sonrası düzeltme yaşayabilir. Fiyat düzeltmesinde destek noktaları, 0,59 dolar ila 0,5480 dolar olacaktır. Bu bölgelerin kaybedilmesi halinde, ADA fiyatı 0,52 doları hedefleyebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner