Yükleniyor...

Chainlink (LINK) staking havuzu ile dikkat çekti!

Blockchain analiz firması Nansen'e göre, yaklaşık 41 milyon LINK stake edilmesiyle Chainlink'in v0.

chainlinkin gözü zirvede

Blockchain analiz firması Nansen’e göre, yaklaşık 41 milyon LINK stake edilmesiyle Chainlink’in v0.2 staking havuzu büyük bir ilgi topladı.

Chainlink‘in yakın zamanda topluluk üyeleri için başlattığı stake havuzu Perşembe akşamı maksimum limitine ulaştı ve piyasaya göre belirlenen fiyatlarla toplam 620 milyon dolardan fazla para topladı.

Blockchain analiz firması Nansen‘e göre, yaklaşık 41 milyon LINK ile Chainlink’in v0.2 topluluk staking havuzunun akıllı sözleşmesi, LINK’in ivmesini pozitife çevirdi İkinci sırada, 38 milyon token bulunduran Binance tarafından kontrol edilen bir adres yer alırken akıllı sözleşmeler ise 3’ten 17’ye kadar sıraları alıyor.

Yetkili isimlerden açıklama geldi!

Chainlink kurucu ortağı Sergey Nazarov, Unchained ile paylaşılan bir basın bülteninde, “Chainlink Ağı tarafından güvence altına alınan ve bunun üzerinden ödenen değer miktarında tutarlı bir artış gördüğümüzden, ağın kriptoekonomik güvenliğini artırmak giderek daha önemli hale geliyor” dedi.

Topluluk stake havuzu, Chainlink v0.2’nin ilk lansmanından iki haftadan kısa bir süre sonra sınırına ulaştı. Bu, çeşitli piyasa güçlerinin kripto ekosistemini toplam piyasa değerini 1,6 trilyon dolara çıkarmasıyla ortaya çıktı.

Son zamanlardaki başarısına rağmen, Chainlink’in staking piyasasının değeri, Unchained’in blockchain kaşifi Solscan ve Nansen kontrol panelinden elde edilen verilere dayanarak sırasıyla yaklaşık 68 milyar dolar ve 26 milyar dolar değerinde olan toplam stake edilmiş ETH ve SOL miktarıyla karşılaştırıldığında sönük kalıyor . .

CoinGecko’nun verilerine göre, merkeziyetsiz platformun yerel token’ı LINK, şu anda son yedi günde yüzde 7,5 artışla 15,38 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner