Yükleniyor...

Anatolian Blockchain Crypto Connect faaliyetlerini genişletiyor

Blockchain teknolojisi hızlı bir şekilde gelişme kaydederken, bu alandaki çalışmalar da hız kesmeden devam ediyor.

Ekran Resmi 2023 08 19 17.01.57

Blockchain teknolojisi hızlı bir şekilde gelişme kaydederken, bu alandaki çalışmalar da hız kesmeden devam ediyor. Anatolian Blockchain, Toobit ana sponsorluğuyla, İstanbul’da Toobit Anatolian Blockchain Crypto Connect adlı Web 3.0 ve Blockchain etkinliği düzenleniyor.

Toobit Anatolian Blockchain Crypto Connect, 22 Ağutos’ta Taksim Zoe Garden’da yapılacak ve dünyanın dört bir yanından Blockchain uzmanlarını, c-seviye proje yöneticilerini, girişim sermayesi yatırım fonlarını, melek yatırımcıları, girişimcileri ve Web3 meraklılarını bir araya getirecek. Toobit Anatolian Blockchain Crypto Connect etkinliği ücretsizdir. Ancak sınırlı bir kontenjan mevcut olduğunu belirtmekte fayda var. Bu nedenle, bu etkinlikte yer almak isteyen herkes Toobit Anatolian Blockchain Crypto Connect’e kaydolmak için buradan kayıt olabilir.

Toobit Anatolian Blockchain Crypto Connect’de Sizi Neler Bekliyor?

Toobit Anatolian Blockchain Crypto Connect’de Anatolian Blockchaini tanıtmak üzere, Hasan Uysal ve Anıl Karaçay 5 dakika, Toobit borsasından Can Bey 25 dakika, Bitmart borsasından Ahmet Bey 15 dakika, DatsProject’ten Serkan Bey 10 dakika, Metacone’den Cem Bey 5 dakika sunumlarını yaptıktan sonra, tamamen network ve olası iş birliklerine ayrılan uzun bir zaman diliminde kaliteli geçirilecek olan vakit sizleri bekliyor.

Ayrıca DatsProject,LendX,Portuma bronz sponsor iken Bitmart’da diamond sponsorlar arasındadır. Toobit ise etkinliğin Main Sponsorudur.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner